Pierwszy samochód

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: gitarka »

Jeśli planujecie zakup auta to moim zdaniem warto wziąć pod uwagę samochody marki Hyundai. Tutaj znajdziecie stronę dealera aut tej marki: nordauto.hyundai/pl/oferta/promocje/hyundai-akcesoria-bialystok . Warto się zainteresować bliżej.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: AsiaS »

U mnie to było tak z pierwszym autkiem, że nie miałam kompletnie do kogo się zgłosić o pomoc w zakupie, a nie znam sie na samochodach. Szukałam pomocy w necie i wtedy trafiłam na strone autotesto czyli firmę która może sprawdzić samochód przed kupnem za nas. Wiecie jaka była wtedy moja radość? Przecież nikt nie chce przepłacać, albo co gorsza kupić grata... Pan Marek z autotesto pojechał w moim imieniu sprawdzić samochód czy jest wart zaproponowanej ceny i ogólnie zakupu. Udało nam się wtedy wynegocjować niższą cenę :D Od tamtej pory wszystkim polecam i sama też korzystam

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: zuzia852 »

Ja moje pierwsze auto chce sprowadzić z anglii bo znalazłem takie jak chcę i to w dobrej cenie używane. Ale nie wiem jak będzie z jego ubezpieczeniem. Tutaj beesafe/pl/porady/ubezpieczenie-oc-anglika/ mi znajomy podesłał artykuł w tym temacie i chyba skorzystam z ich porad.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: goskaa54 »

Jak zakupisz swój pierwszy samochód to musisz go należycie ubezpieczyć i tu z pomocą przyjdzie portal superpolisa/pl/partner/compensa/ dzięki któremu zawrzesz ubezpieczenie online i porównasz oferty wszystkich ubezpieczycieli jednym kliknięciem. Myślę że jeśli chodzi o samochód to postaw na ofertę Compensa bo to sprawdzony ubezpieczyciel.

minella
Posty: 135
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: minella »

Nie ważne czy to pierwszy czy ostatni samochód czy firmowy ale jak dla mnie musi być komfortowy i reprezentacyjny dlatego pojechałam do salonu Porsche Centrum Sopot, żeby wybrać najlepszy, doradcy stanęli na wysokości zadania i dziś jeżdżę pięknym macanem

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: treska »

Nie wiem jak wy, ale ja uważam że warto zainwestować w nowy samochód prosto z salonu. Na pewno będzie wam długo służył. Jak macie blisko do Poznania, to sprawdźcie ofertę cichy-zasada.poznan.skoda/pl/ Możecie też liczyć tutaj na profesjonalne doradztwo.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: chorobo »

Wiesz co, jeżeli mogłabym ci coś doradzić, to myślę że warto również wziąć pod uwagę propozycje na stronie tej firmy lenart-lpu/pl/cennik-uslug/. To naprawdę świetni specjaliści jeżeli chodzi o detailing i ogólnie dbanie o samochód, więc myślę że będą w stanie zaproponować wam jakieś ciekawe rozwiązania dopasowane do potrzeb waszego samochodu

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: patrycja7 »

Szukam dla siebie odpowiedniego samochodu i nie mam pojęcia, co najlepiej wybrać. Rozważam taką opcję jak na przykład salon kia lublin: technotop/pl/kia/samochody-nowe/ . Jestem ciekawa, co sądzicie o samochodach tej marki.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: lunka »

Nie każdego od razu stać, aby kupić sobie samochód. Póki odkładacie pieniążki na swój wymarzony samochód, to możecie korzystać z wypożyczalnia samochodów Katowice Mają naprawdę przystępną ofertę i dobre ceny, więc nie poczujecie wydatków związanych z wynajmem samochodu.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: kygo »

Z samochodem to nigdy nic nie wiadomo. Mój ostatnio postanowił się zepsuć na środku drogi. Dobrze, że pomogła mi pomoc drogowa Gdynia, Sopot, Gdańsk pomoc-drogowa-trojmiasto/pl/ bo inaczej nie wiem, co bym zrobiła.


ODPOWIEDZ