Pierwszy samochód

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: chorobo »

Muszę przyznać, że sama ostatnio zastanawiałam się, z jakiej agencji najlepiej będzie skorzystać jeżeli chodzi o ubezpieczenie OC. Kolega podpowiedział mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie informacje zawarte na stronie tego portalu superpolisa/pl/placowki-miasto/lodz/ , ponieważ tam można znaleźć naprawdę sporo przydatnych treści, które z pewnością ułatwią wybór odpowiedniej agencji.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: zuzia852 »

Myślę, że warto również mieć świadomość, jaka technologia jest wykorzystywana w większości akumulatorów samochodowych. Powiem szczerze, że ja do niedana o tym nie wiedziałam. Jeśli interesuje Cię tan temat, to polecam Ci bardzo ciekawy artykuł trybawaryjny/pl/technologia-kwasowo-olowiowa-na-czym-polega/ . Dowiesz się na czym polega technologia kwasowo-ołowiowa.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: gitarka »

Przy sprzątaniu samochodu warto dysponować profesjonalnym sprzętem sprzątającym. Z pewnością przydadzą Ci się też takie akcesoria: erpixkarcher24/pl/13-mycie-samochodu . Polecam zapoznać się z ofertą tego sklepu internetowego.

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: lustrzanka »

Jeśli nie wiesz na jaki model i na jaką markę się zdecydować to może najpierw warto pojeździć autami z Wynajem samochodów Warszawa? Kosz będzie niewielki a chociaż będziesz wiedzieć w jakim aucie czujesz się najlepiej.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: sofia11 »

Ja dzisiaj trafiłam na dodatek do oleju skrzyni biegów i chce zamówić ten dodatek na próbę. Używacie go? Niedawno kupiłam swoj pierwszy samochód i chciałabym żeby służył mi jak najdłużej.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: lunka »

Zazwyczaj każdy decyduje się na samochód używany, który potem trzeba remontować. Jak będziecie potrzebować nowego akumlatora, to na stronie autoako/pl/ znajdziecie wiele cennych porad i wskazówek, czym się sugerować podczas jego wyboru.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: Iskra »

Witam bardzo serdecznie. Dalibyście radę polecić mi dobrego mechanika samochodowego w Katowicach? Stosunkowo niedawno się przeprowadziłam i muszę kogoś mieć w razie potrzeby. Wiadomo, na rynku jest tylu różnych mechaników, że łatwo jest się naciąć. Ta oferta wydaje się być całkiem spoko https://auto-klinika.pl/mechanika Co na ten temat myślicie?

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: patrycja7 »

A co powiecie na takie rozwiązanie jak sprawdzenie samochodu przed kupnem: auto-inspekcje/pl/jak-sprawdzamy-auta/sprawdzenie-samochodu/ ? Uważam, że w przypadku zakupu auta używanego jest to bardzo dobra opcja i warto pomyśleć o niej poważnie.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: Kswerk »

Bez względu na to który najważniejsze żeby był ubezpieczony. A wiadomo że każdy chce zaoszczędzić, więc warto korzystać do tego z porównywarki, ja na przykład wybieram punkta/pl/ubezpieczenie-oc-ac/kalkulator-oc-ac

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: chorobo »

;) ;) ;)


ODPOWIEDZ