Pierwszy samochód

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: sofia11 »

Ja swoje pierwsze auto przerabiałam na gaz. To dobra opcja szczególnie teraz gdzie ceny benzyny są bardzo wysokie. Tutaj gazeo/pl/Warsztaty-LPG-CNG.html znajdziesz warsztaty w całej Polsce, które zajmują się montażem instalacji LPG.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: chorobo »

Nie zapomnij o dobrym ubezpieczeniu. Myślę, że dobre ubezpieczenia w różnorakiej formie, znajdziecie na tej stronie internetowej superpolisa/pl/partner/tuz/ Wydaje mi się, że ichniejsze zasoby posiadają wielu różnorakich ubezpieczycieli. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniego ubezpieczenia, to koniecznie tam zajrzyjcie.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: zuzia852 »

Pierwsze auto powinno mieć też dobre ubezpieczenie, ja wam polecam tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-oc/ na stronie wykupić bo ten ubezpieczyciel ma jednak jedną z najlepszych ofert. Zobaczcie sami, mi składkę dali niską.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: miksturka »

pierwsze auto to musi byc dobrze przemyslana decyzja, warto sie wybrac do mmcars, to podpowiedza, doradza co i jak :)

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: silence »

Pierwsze auto to również świadomość, że będziemy musieli płacić znacznie wyższą cenę za ubezpieczenie, niż osoby ze dłuższym stażem. W artykule motoview/pl/od-czego-zalezy-wysokosc-ubezpieczenia-oc-auta/ jest szczegółowo opisane to, co wpływa na cenę OC - u mnie fakt, iż jeżdżę autem o dużym przebiegu na spory wpływ, a z racji krótkiego stażu nie posiadam zniżek. Na samą cenę polisy ma wpływ dużo innych czynników - warto się z nimi zapoznać.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: treska »

Sprawdźcie sobie też ofertę na wynajem samochodów Katowice Uważam, że namiar na taką wypożyczalnię samochodow zawsze warto mieć pod ręką. Jakby nie było - różne sytuacje się zdarzają, a lepiej mieć namiar na sprawdzoną firmę niż potem w stresie szukać na szybko.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: Iskra »

Jeżeli planujesz sprowadzić auto z zagranicy i nie wiesz, jak wygląda sprawa z zarejestrowaniem takiego auta to polecam Ci przeczytanie artykułu https://carforfriend.pl/samochod-z-niemiec-rejestracja/. Znajduje się tutaj wiele cennych informacji na temat rejestracji aut sprowadzonych z Niemiec.

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: lustrzanka »

Pamiętam swoją pierwszą brykę nie ukrywam, że do końca o nią nie dbałam. Jeździłam szybko i wszędzie gdzie się dało, żeby się cieszyć podróżami i po prostu jazdą za kółkiem. Teraz już mam kolejne auto i tutaj częściej odwiedzam mechanika, na kontrolę jeżdżę jak i zakupiłam specjalne kosmetyki showcarshine/pl/ do jego pielęgnacji.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: kasiunia »

Każdy miał kiedyś swój pierwszy samochód.Od pierwszych dni jego posiadania trzeba uczyć młodych kierowców jak dbać o samochód. Bardzo ważną rzeczą jest dbałość o samochód, pilnowanie przeglądów okresowych oraz wymiana materiałów i części eksploatacyjnych.Samochody także wymagają okresowego i regularnego czyszczenia specjalistycznymi i dedykowanymi preparatami - carstyle/pl/produkt/cleantech-inside-cleaner-5l-gotowy-srodek-do-czyszczenia-wnetrza-3116/ - ten służy na przykład do utrzymania w czystości wnętrza samochodu. W firmie carstyle.pl mozna kupić wiele innych istotnych preparatów do czyszczenia naszych aut.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: AsiaS »

Jak kupiłam kiedyś auto od handlarza to okazało się po tygodniu, że skrzynia biegów automatyczna to jakiś żart... :( Teraz zawsze przed zakupem zlecam sprawdzenie używanego samochodu profesjonalistom z Autotesto autotesto/pl/?utm_source=amp.&utm_medium=all&utm_campaign=autotesto tam pracuje mąż mojej koleżanki ona mi o nich powiedziała :D Polecam, szkoda przepłacać za grata!


ODPOWIEDZ