Pierwszy samochód

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Pierwszy samochód

Post autor: Franczeska »

Witajcie,
czym kierowaliście się przy wyborze Waszego pierwszego samochodu? Ja ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł na stronie internetowej skup-aut-gdynia.eu/wybieramy-pierwszy-samochod-dla-poczatkujacego-kierowcy/, z którego można się dowiedzieć, jakie cechy powinny wyróżniać auto dla początkującego kierowcy. jeśli dopiero co zaczynacie Waszą przygodę za kółkiem, to na pewno Was to zainteresuje ;)

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: zuzia852 »

Pierwsze auto to ważna sprawa dlatego warto dla niego wykupić dobre ubezpieczenia ac i oc. Jak nie wiecie gdzie to ja polecam wam tego beesafe/pl/ ubezpieczyciela, mają dobre warunki i nie wysokie składki przy tym a to ważne. Ja jestem zadowolona.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: lunka »

Jeśli chodzi o sprawdzoną, godną polecenia wypożyczalnię samochodów, to ja z czystym sumieniem polecam Comfortcar - wynajem samochodów Warszawa Wielokrotnie już miałam okazję korzystać z ich usług i nigdy się nie zawiodłam. Oferują naprawdę niskie ceny, a przy tym samochody w pełni wyposażone, zadbane i dobrej jakości.

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: wodzirej »

Wiadomo, że w przypadku pierwszego samochodu to staramy się o wszystko jak najlepiej dbać i o wszystkim pamiętać. To też skoro zbliża się lato to najwyższa pora zadbać o wymianę opon w samochodzie. A że kolega podpowiedział mi, że tutaj ceneolokalnie/pl/zielona-gora/opony-letnie znajdę bardzo dobre opony w dobrej cenie to postanowiłam przejrzeć co tam takiego mają do wyboru.

zadra
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:39 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: zadra »

Pierwszy samochód to wielkie wydarzenie ,zwłaszcza w życiu młodego człowieka.Mając jednak samochód,trzeba o niego odpowiednio dbać.Ważne jest wszystko,ale szczególną uwagę warto zwrócić na opony.Wiadomo,że sprawne,wytrzymałe opony to podstawa dla każdego kierowcy,tutaj nie ma co ani oszczędzać ani chodzić na skróty.Sprawne opony to gwarancja bezpieczeństwa na drodze,to komfort podróżowania, ale też spora odpowiedzialność za swoich najbliższych.
Warto ich szukać poprzez serwis Ceneo,znajdziemy na nim opony letnie 15 ceneo/pl/Opony_letnie/Srednica:15.htm ale też w wielu innych rozmiarach.

franka
Posty: 23
Rejestracja: wt mar 03, 2020 9:02 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: franka »

Każdy normalny miewał marzenie, aby pojechać do Warszawy i pośmigać mega furą po ulicach stolicy. Postanowiłam, że wraz z koleżankami spełnimy swoje marzenia. Znalazłyśmy Car 4 Vip, czyli najlepszą opcję jeśli chodzi o wynajem aut Warszawa. Nie zdarli nas za dużo. Miałyśmy do dyspozycji piękne audi. Super było też to, że papierkologia była minimalna.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: paulajacka12 »

Pierwszy samochód to zawsze ważne wydarzenie w życiu osoby kupującej. Jeśli nie wiecie na co konkretnie się zdecydować, chcecie porównać ceny i modele to koniecznie zajrzyjcie do serwisu Pokato, do działu ogłoszenia moto. Wybór jest spory, codziennie osoby wystawiają nowe ogłoszenia, więc warto wchodzić na bieżąco, aby nie przegapić okazji godnej do zakupu.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: goskaa54 »

Jeśli chodzi o samochód to jak już go wybierzesz to dbaj o niego należycie zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym a wtedy ci się odwdzięczy. Na pewno przyda się poczytać artykuły na tej stronie jakdbacoauto/pl/ Jest to blog tematyczny który podaje praktyczne porady które pomogą w eksploatacji auta. Warto poczytać bo masz tą wiedzę za darmo a na pewno ci pomoże.

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: lustrzanka »

Ja też mam teraz swój pierwszy samochód który tak naprawdę ma dopiero niecałe dwa lata. Ale dbam o niego, także sporo osób pyta mnie czy znowu nie mam czegoś nowego lub czy nie odnawiałam lakieru. No ale jak okazuje ja tylko o niego dbam i w tym celu właśnie zakupiłam kosmetyki samochodowe żeby robić to w sposób profesjonalny. I jak widać efekty są i to spore :)

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: zezowaty »

Pierwsze auto to niesamowita frajda, człowiek cieszy się jak małe dziecko. Ale nie zapominajcie o ubezpieczeniach. Może sprawdźcie tę ofertę tu superpolisa/pl/partner/generali/ Towarzystwo Ubezpieczeniowe Generali jest w naszym kraju od 1999r. A ich propozycje ubezpieczeń dla kierowców są bardzo korzystne. Możecie to sprawdzić korzystając z porównywarki cen.


ODPOWIEDZ