Pierwszy samochód

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: zuzia852 »

O każdy samochód trzeba dbać, a na pewno ważne jest jeżdżenie na przeglądy. Przy tej okazji warto skorzystać z oferty: volvocarkalisz.volvocars-partner/pl/kampanie/przeglad-twojego-volvo-za-999-zl-brutto dzięki której masz szansę zrobić go w promocyjnej cenie. Polecam.

Dzowana
Posty: 20
Rejestracja: ndz cze 14, 2020 9:45 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: Dzowana »

Wiele jest opinii na temat zakupu pierwszego samochodu. Można spotkać się często z podejściem oszczędnym czyli wybraniem czegoś taniego. Oczywiście ma to sens w przypadku gdy planujemy w jakimś sensownym czasie zmienić go na coś lepszego. Mam jednego znajomego, który od razu przesiadł się na auto sportowe po nabraniu odpowiedniego doświadczenia. Jeśli chodzio dokładny model to było Megane RS - renault/pl/samochody-sportowe/megane-rs-ph2.html Zobaczcie sobie jakie to ma osiągi, włos się jeży na głowie i auto wciska nas dosłownie w fotel.

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: zdrowania »

U mnie kupno auta nie trwało jako specjalnie długo. Miałam upatrzony model, skorzystałam z możliwości oględziny samochodu przed kupnem no i teraz cieszę się jazdą naprawdę dobrej bryki.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: kygo »

Pamiętajcie o koniecznym corocznym przeglądzie rejestracyjnym. Taki przegląd można zrobić w miejscach takich jak stacja diagnostyczna. Warto też wiedzieć, co sprawdzają na przeglądzie: technotop/pl/aktualnosci-bosch-serwis/badanie-techniczne-pojazdu-co-sprawdzamy-w-czasie-przegladu/.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: patrycja7 »

Ja planuję zakup nowego samochodu z salonu. Bardzo podobają mi się samochody marki Jaguar, o których więcej można poczytać tu: nordauto.jaguar/pl/jaguar-range-i-pace . Myślę, że zakup takiego auta to byłaby dla mnie inwestycja na naprawdę długie lata.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: chorobo »

W moim mniemaniu warto sięgnąć do tej strony internetowej superpolisa/pl/oc-a-umowa-kupna-sprzedazy-samochodu/ gdzie znajdziecie sporo wartościowych ubezpieczeń w świetnych cenach. Moim zdaniem warto przejrzeć ich ofertę, tym bardziej, że znajdziecie również artykuły o tym, jak sprawnie sporządzić umowę itd.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Pierwszy samochód

Post autor: lunka »

Zakup pierwszego samochodu to faktycznie duże przeżycie i wydarzenie :) Ale z czasem dojdziecie, że posiadanie i utrzymanie samochodu to ogromne koszty. Dlatego ja na dzień dzisiejszy korzystam z alternatywy jaką jest wynajem samochodów Wrocław :) Mnie ich warunki odpowiadają w 100%

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: AsiaS »

A czy ktoś z Was interesuje się off-roadem? Jeśli tak to polecam zapoznać się z artykułem terenowiec/pl/pl/poradnik/post/kiedy-przyda-sie-wyciagarka-samochodowa, gdzie dowiecie się, kiedy przyda się wyciągarka samochodowa.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: Danuta »

Ja właśnie dostałam prawo jazdy i mąż stwierdził że muszę jeździć i chce mi kupić auto używane. Bo swojego nowego Forda nie da mi prowadzić. Ktoś mu podpowiedział tę ofertę tu tanieautka/pl/osobowe/ Jest tu duży wybór aut używanych rożnych marek. Mi spodobał się samochód Renault Thalia który jest z silnikiem benzynowym o pojemności 1.4 l i z instalacją gazową ważną do 2023 roku. Mąż jeszcze przegląda, ale ja nie chcę już nic innego.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pierwszy samochód

Post autor: chorobo »

;)


ODPOWIEDZ