Samochód zastępczy

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: treska »

Warto mieć namiar na sprawdzoną firmę, bo różne sytuacje w życiu przecież się zdarzają, a każdy wie że w obecnych czasach bez samochodu to jak bez ręki. Osobiście uwazam, że oferta dyniewicz/pl/pl/ może was zainteresować. Mają naprawdę świetne warunki.

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: Magiee54 »

A co wiecie na temat czegoś takiego jak samochód zastępczy z oc sprawcy ? Ja o tym słyszałem same dobre opinie od brata. Podobno auto podstawiają tam gdzie chcesz. Dlatego jest to bardzo wygodne rozwiązania dla nas. Jeżeli mieliście okazję z tego korzystać to koniecznie napiszcie co o tym myślicie.

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: Erin »

Samochód zastępczy nie powiem bardzo się przydaje, ale niestety nie każdego stać na wykupienie takiego ubezpieczenia. I ja takiego nie wykupiłam i teraz mam problem. Ale na szczęście dowiedziałam się, że wypożyczalnia aut luksusowych jest niedaleko nas. Więc pomyślałam sobie, że w sumie to może i jest jakieś rozwiązanie. Także zobaczę co tam mają do zaoferowania.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: zuzia852 »

Samochód zastępczy też musi mieć polisę ac i oc, najlepiej ją wykupić u tego beesafe/pl/ubezpieczenie-samochodu/ ubezpieczyciela bo dają dobre warunki i niskie składki. Ja już długo tam mam właśnie i lepszego nie miałam, polecam wam.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Samochód zastępczy

Post autor: chorobo »

Jeśli chcielibyście sprawdzić, czy wasz ubezpieczyciel podrożał, lub jest tańszy, to można to zrobić na tej stronie: superpolisa/pl/partner/uniqa/ . Korzystam z ubezpieczyciela firmy Uniqa i byłem ciekaw czy mogę zaoszczędzić trochę pieniędzy i czy nie robią mnie w balona. Możecie uczynić to samo dla dowolnego ubezpieczyciela, co uważam za wygodne.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: lunka »

Również jestem zdania, że należy dmuchać na zimne i wiedzieć o takich sprawach, zanim jeszcze dojdzie do nieprzyjemnego wydarzenia jakim jest kolizja czy wypadek samochodowy z powodu innego kierowcy. Niestety, ale im więcej samochodów na drogach, tym więcej takich sytuacji. Koniecznie sprawdźcie: szkoda z oc sprawcy - samochód zastępczy Compensa Moim zdaniem, jedna z lepszych ofert na rynku.


ODPOWIEDZ