Wybór uczelni

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 287
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Wybór uczelni

Post autor: Magiee54 »

Czy ktoś z was planuje udać się na studia? Nie wiecie na jaką uczelnię warto się zdecydować? Ze swojej strony mogę wam polecić ten link https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyjna.html . Znajdziecie tam dużo ciekawych kierunków do wyboru. Według mnie nie ma lepszej oferty w internecie. Polecam serdecznie!

Awatar użytkownika
Piece of cake
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 07, 2022 8:43 pm
Re: Wybór uczelni

Post autor: Piece of cake »

Znacie jeszcze jakieś uczelnie? Chętnie przejrzę wasze oferty.

chorobo
Posty: 564
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Wybór uczelni

Post autor: chorobo »

Wiecie co, jeżeli chcielibyście rozpocząć studia prawo w biznesie ale nie wiecie, na którą uczelnię najlepiej będzie postawić, to ja od siebie polecam WSZIB. Moich znajomi ukończyli tam kierunki związane z informatyką i bardzo sobie chwalą podejście wykładowców a także sam program nauczania. Przejrzyjcie sobie ich stronę, a znajdziecie więcej przydatnych informacji.

pariss
Posty: 147
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Wybór uczelni

Post autor: pariss »

Wszystko zalezy od tego o jakich kierunkach studiów myślicie. Jeśli jest to na przykład pielęgniarstwo czy fizjoterapia to koniecznie zerknijcie sobie na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, dużo ćwiczeń. Ta szkoła świetnie przygotowuje do wykonywania pracy w zawodzie, uczy praktycznych umiejętności


ODPOWIEDZ