Nauka angielskiego

AsiaS
Posty: 71
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Nauka angielskiego

Post autor: AsiaS »

Hej. Jeśli zastanawiacie się nad kursem języka angielskiego to polecam szkołę https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... i/warszawa, gdzie możecie dokładnie zapoznać się z ich ofertą kursów. Moim zdaniem super rozwiązanie!

Franczeska
Posty: 178
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Nauka angielskiego

Post autor: Franczeska »

A czy ktoś z Was prowadzi może własny biznes? Spotykacie się czasami z zagranicznymi kontrahentami? Jeśli tak, to może przydać się Wam kurs języka angielskiego biznesowego - business english kurs. Widziałam na stronie internetowej https://lingteam.pl/business-english-ku ... iznesowego, że kurs taki organizuje np szkoła językowa Ling Team. A może ktoś z Was brał już w takim kursie udział?

karinaMa
Posty: 243
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Re: Nauka angielskiego

Post autor: karinaMa »

Akurat teraz jesteście w stanie znacznie skuteczniej podejść do tego tematu. Ja mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://pl.tutlo.com/kursy/kurs-angiels ... ci-online/ i poczytali na temat kursów online. To realnie może pomóc Waszym maluchom w szybkiej nauce.

zuzia852
Posty: 167
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Nauka angielskiego

Post autor: zuzia852 »

Warto jest uczyć się języka angielskiego, aby móc zdobyć dobry zawód. Mi od zawsze marzy się bycie lektorem języka angielskiego. Dzięki stronie: https://gomobi.pl/how-to-do/jak-rozpocz ... ielskiego/ wiem co muszę zrobić w tym kierunku.

gitarka
Posty: 65
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Nauka angielskiego

Post autor: gitarka »

Moim zdaniem najważniejsza jest nauka języków obcych. Oczywiście podstawą jest znajomość angielskiego. Dlatego jeśli chodzi o jego naukę to warto rzucić okiem na kurs angielskiego i egzamin toeic lublin: https://columbus.lublin.pl/egzamin-angielski/ .

gosiek
Posty: 41
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Nauka angielskiego

Post autor: gosiek »

Jeśli szukacie łatwego i skutecznego sposobu żeby nauczyć się języka angielskiego, pojąć gramatykę i stosować ją w praktyce, nie bać się głośno mówić to takie lekcje jak https://youtu.be/VKZKQG12FFo bardzo ułatwią wam zadanie. Lektor super tłumaczy, tak zrozumiale. Aż się chce tego angielskiego uczyć jak widzi się efekty.


ODPOWIEDZ