Kierunek zarządzanie – na jakiej uczelni?

Niko_dem
Posty: 48
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Kierunek zarządzanie – na jakiej uczelni?

Post autor: Niko_dem »

Zostałem poproszony o radę odnośnie wyboru studiów. Syn kolegi rozważa pójście na zarządzanie. Studia chce podjąć w Krakowie. Ja sam skończyłem akurat informatykę, ale zarządzanie wydaje mi się całkiem dobrym wyborem. Wśród krakowskich uczelni rzuciła mi się w oczy Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki. Słyszałem o niej trochę dobrych opinii, takie też pojawiają się w Internecie. Uczelnia ta ma też w swojej ofercie i ten kierunek: https://wsei.edu.pl/dla-studentow/studi ... -kierunku/ Czy ktoś z Was lub Waszych znajomych studiował na tej uczelni?

lewandowska
Posty: 106
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Kierunek zarządzanie – na jakiej uczelni?

Post autor: lewandowska »

Na Uczelni Techniczno-Handlowej w Warszawie jest też ten kierunek. Znajoma studiowała i jest zadowolona z poziomu nauczania. Ja też jestem absolwentką tej uczelni i wybrałam architektura wnętrz studia - https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/l ... ura-wnetrz :) Uczelnia stawia na praktyczne umiejętności, można brać udział w licznych kołach naukowych i rozwijać się poza obowiązkowymi zajęciami ;)

menni
Posty: 188
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Kierunek zarządzanie – na jakiej uczelni?

Post autor: menni »

Wybór uczelni to kwestia indywidualna. Jeśli mogę w czymś pomóc to polecę stronę z podręcznikami która może przydać się w kompletowaniu książek na dany semestr https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Cieszy mnie bardzo to że w dzisiejszych czasach można zmawiać przez Internet. Ja jak byłam młodsza to miałam straszny problem ze zdobycie wszystkich książek. Nie było gdzie ich kupować

PatrycjaOneal
Posty: 21
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Kierunek zarządzanie – na jakiej uczelni?

Post autor: PatrycjaOneal »

Trudno odpowiedzieć na to pytanie.

Bonia
Posty: 70
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Kierunek zarządzanie – na jakiej uczelni?

Post autor: Bonia »

Czasami zamiast studiów kierunkowych może wystarczyć szkolenie. Najlepsze szkolenia menadżerskie, jakie znalazłam w sieci to 210 https://www.humanskills.pl/szkolenia/sz ... edzerskie/ I nie pomyliłam się, skorzystałam i jestem bardzo zadowolona.

zawadzka
Posty: 31
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:29 pm
Re: Kierunek zarządzanie – na jakiej uczelni?

Post autor: zawadzka »

Bez względu na to jaką uczelnię wybierzesz, to tylko od ciebie zależy czy będziesz dobry w tym co robisz czy nie.
Kiedy będziesz potrzebował pomocy podczas pisania swoich prac na zaliczenie semestru,czy roku skorzystaj z oferty serwisu “Pomoc w pisaniu”
Napiszą,pomogą ogarnąć każdy temat.Piszą prace magisterskie https://pomocwpisaniu.pl/pisanie-prac/praca-magisterska/ dyplomowe,wykonują prezentacje, a nawet tworzą strony internetowe.

Android
Posty: 144
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Kierunek zarządzanie – na jakiej uczelni?

Post autor: Android »

Jeśli chodzi o przyszłościowe kierunki studiów polecam wykorzystać ofertę https://ultswiecie.edu.pl/studia/konstrukcje-budowlane/ Znajomy studiuje tam kierunki techniczne i jest bardzo zadowolony z jakości oferty. Jeszcze nie ukończył kierunku a już ma oferty pracy. Co do zarządzania to mają też taki kierunek.


ODPOWIEDZ