Studia podyplomowe

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Studia podyplomowe

Post autor: treska »

Ja zdecydowałam się na odn-lingwista.eu/studia-podyplomowe/przygotowanie-pedagogiczne/ z tego względu, że studia podyplomowe nie tylko pozwalają zdobyć udokumentowane umiejętności z innych dziedzin, ale umożliwiają zrealizowanie danego kierunku znacznie szybciej, niż w przypadku studiów magisterskich.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Studia podyplomowe

Post autor: pariss »

A co powiecie na osteopatię czy terapię ręki ? to też bardzo popularne i przyszłościowe kierunki studiów :) widziałam, ze są dostępne na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Szkoła cieszy się dobra opinią, mają wysoki poziom a do tego międzynarodową kadrę wykładowców.

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Studia podyplomowe

Post autor: minella »

Studentom zwykle bardzo się przydaje internet i zastanawiam się jaki internet dla studenta będzie najlepszy. Myślę że dobrze byłoby gdyby to był światłowód bez limitu z szybkim i stabilnym symetrycznym łączem :)

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Studia podyplomowe

Post autor: treska »

uwazam ze to bardzo dobra decyzja

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Studia podyplomowe

Post autor: lunka »

Studia podyplomowe otwierają przed wami wiele opcji, dlatego również jestem zdania że warto się na nie zdecydować. O zapisach na studia podyplomowe na cenionej uczelni, możecie przeczytać tutaj https://www.podyplomowka.edu.pl/zapisy- ... odyplomowe Co ciekawe, oferują również studia zdalne, gdzie nie ma potrzeby zjazdów a sama nauka nie kończy się pisaniem pracy dyplomowej. Dla mnie to zaleta.


ODPOWIEDZ