Studiowanie Informatyki

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Studiowanie Informatyki

Post autor: Franczeska »

Mi się wydaje, że jednak same studia to jeszcze nie wszystko. Warto na pewno zwrócić jeszcze uwagę na swoją znajomość języków obcych, a szczególnie angielskiego. Dlatego też polecam dodatkowo zapisać się na profesjonalny kurs angielskiego, na przykład w Szkole ProfiLingua, której ofertę znajdziecie na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski. To na pewno się Wam w życiu przyda ;)

Stopka
Posty: 30
Rejestracja: śr sty 29, 2020 1:29 am
Re: Studiowanie Informatyki

Post autor: Stopka »

No, oczywiście, że masz rację. Uczelnia daje tylko podstawy teoretyczne w konkretnym kierunku. Do tego raz czy dwa praktyki a w pracy, którą podejmiesz po studiach trzeba wykazać się umiejętnością wykorzystywania zdobytej wiedzy w praktyce i rozwijania się,dokształcania. Dlatego dziś wielu studentów nie poprzestaje tylko na tym co ma w programie studiów. Możesz np. korzystać z platformy wymiany wiedzy miedzy studentami NOTATEK/pl Zobacz przykładowy temat notatek.pl/pomoce/nauki-matematyczne/informatyka-stosowana

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Studiowanie Informatyki

Post autor: lunka »

Outsourcing firmy daje możliwość oszczędności cennego czasu. Zewnętrzna opieka informatyczna firm pozwala szybko przenieść zadania związane z kompleksową budową i utrzymaniem infrastruktury IT na specjalistów w swojej dziedzinie. Ja obecnie współpracuję z enicom/pl/ i jestem zadowolona z ich działan.


ODPOWIEDZ