Coaching pracowników

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Coaching pracowników

Post autor: Bonia »

W ostatnich latach wiele słyszy się o coachingu pracowników humanskills/pl/coaching/ , który ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Tak różne podejście wynika zapewne z niewiedzy i niezrozumienia tej metody rozwoju osobistego, zawodowego, poszerzenia świadomości oraz poprawienia efektywności podejmowanych działań. Zapraszamy do skorzystania z oferty coachingu realizowanego przez firmę szkoleniową Human Skills.

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Coaching pracowników

Post autor: farah557 »

Ważne, by zorganizować takie szkolenie dla pracowników w jakimś naprawdę fajnym miejscu. Z mojej strony mogę polecić ofertę hotelu tcchotel/pl/dla-firm/konferencje, która dedykowana jest właśnie konferencjom i eventom firmowym.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Coaching pracowników

Post autor: Bonia »

Human Skills jest firmą szkoleniowo – doradczą z kilkunastoletnim doświadczeniem, a jej wiedza wspiera Twój biznes. humanskills/pl/ W ofercie znajdziesz zamknięte i otwarte szkolenia biznesowe zaprojektowane z myślą o ambicjach nowocześnie zarządzanych organizacji, a także profesjonalne kursy online z certyfikatem dla firm i osób prywatnych.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Coaching pracowników

Post autor: chorobo »

Jeżeli chcielibyście wziąć udział w jakiś ciekawych szkoleniach to myślę że bardzo ciekawą ofertę pod tym względem może bym zaoferować firma Wszechnica. Opis ich usług można znaleźć na stronie tego portalu faktykaliskie.info/artykul-4media/19570,wszechnica-uj-twoja-szansa-nasza-pasja , więc jeżeli jesteście czymś takim zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie.


ODPOWIEDZ