Szukanie pracy

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: Bonia »

Szukając pracy warto zacząć od kilku szkoleń. Mam osobiste, bardzo pozytywne doświadczenia z humanskills/pl/katalog-szkolen/sprzedaz-negocjacje-obsluga-klienta/ Korzystałam z ich szkolenia ze sprzedaży i jest rewelacyjne.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Szukanie pracy

Post autor: violet »

Jaki zawód najlepiej wykonywać w tych czasach? Co będzie finansowym strzałem w dziesiątkę? Wybieram się na studia, ale zupełnie nie wiem jaki kierunek wybrać. Jakoś specjalnie nie mam ulubionego zawodu. Więc po prostu improwizuję i chciałbym pójść na kierunek, który przyniesie mi kiedyś sukces. Czy spis zawodów z tego artykułu: portal.forumpraca/pl/praca-w-polsce/najlepiej-platne-zawody-w-polsce/, jest poprawny?

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: pariss »

A co powiecie na pracę zdalną ? Internet to kopalnia możliwości :) wiadomo, ze trzeba zaopatrzyć się w dobry sprzęt i szybki internet. Jak mieszkacie w Białymstoku to warto skorzystać z oferty dostawcy Elpos elpos.net/. Duża ilość pakietów, rozsądne ceny, szybka aktywacja usług. Obsługa klienta także na wysokim poziomie.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: malinka »

A może opłacalna dla was byłaby rejestracja avon - zwłaszcza, że to nic nie kosztuje. A dzięki temu, możecie zacząć zarabiać i to całkiem fajne pieniądze, jak tylko się zaangażujecie tak całkiem. Dodam, że jest to praca elastyczna, którą sami jakby sobie zarządzacie. Także nie wiem, jak wy... - ale ja widzę tutaj same plusy.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Szukanie pracy

Post autor: chorobo »

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie mógłbyś poszukać dobrej pracy, to myślę że najlepiej będzie, jak przejrzysz sobie ogłoszenia na stronie tego portalu ogloszenia24/pl Moim zdaniem, to najlepsze miejsce, ponieważ co jakiś czas pojawiają się tam nowe propozycje, więc myślę że bez problemu byłbyś w stanie znaleźć jakiś wolny wakat dla siebie.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: menni »

Szukanie pracy wcale nie jest tak trudne jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Jeśli to ma być praca Rzeszów to serwis Hitpraca z mojej strony polecam. Zawsze go sprawdzałam kiedy sama poszukiwałam nowego pracodawcy

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: malinka »

Jeżeli potrzebna jest wam praca dodatkowa, to może zainteresuje was bycie konsultantką avon. Naprawdę jest to praca, która daje wiele możliwości. Nawet zarobki avon nie są wcale złe- tutaj tak naprawdę wszystko zależy od was... Bo możecie całkiem spore sumki zarabiać.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: Bonia »

A może warto się przekwalifikować? Bardzo duży wybór szkleń dla bezrobotnych można znaleźć na humanskills/pl/

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: lustrzanka »

Jeśli nie chcesz sama szukać pracy to zgłoś się po prostu do agencji nursecare24/pl/ która pomoże Ci ogarnąć dokumenty i wszystko inne co jest związane z wyjazdem do Niemiec. Mnie pomogli i nawet dobrali osobę którą się opiekuję. Pracuję jako opiekunka takich osób już ponad rok i nie mam zamiaru nic zmieniać.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Szukanie pracy

Post autor: Kswerk »

Wydaje mi się, że teraz jest sporo ofert i wcale nie tak trudno znaleźć pracę. Sam znalazłem w folimpex/com/pl/ i rozmowa kwalifikacyjna i cały proces rekrutacji bardzo szybko przebiegł


ODPOWIEDZ