Szukanie pracy

bubaa
Re: Szukanie pracy

Post autor: bubaa »

Też od jakiegoś czasu pracuję za granicą. Nie narzekam bo mam świetne warunki, dobra pensję i pewność, ze praca faktycznie będzie :) Gdyby interesował Was wyjazd do Holandii to warto zainteresować się ofertą agencji Prisma Worx prismaworx/pl/fortaplant/. Działają na rynku już jakiś czas, gwarantują stabilne i legalne zatrudnienie, troszczą się o swoich pracowników :)

menni

Post autor: menni »

Niby zagranicą zarobki wyższe, ale warunki gorsze no i jest się z dala od rodziny więc chyba lepiej jednak w kraju czegoś poszukać. Na przykład tu medbra.in/ - sporo jest tu ciekawych ofert dla osób pracujących lub chcących pracować w branży medycznej

zuzia852

Post autor: zuzia852 »

Jak szukacie pracy to ja wam powiem że warto jest rozważyć wyjazd za granicę bo tam jednak zarobicie dużo więcej niż u nas. Tutaj zwrot-podatkow/pl macie natomiast firmę która wam pomoże się z podatku rozliczyć zza granicy, nie jest to łatwe i oni się tym zajmą.

Android

Post autor: Android »

A według mnie zamiast wyjeżdżać zagranicę lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty tej witryny https://www.viessmann.ovh/ Chłodnictwo i klimatyzacja to przyszłość w naszym klimacie i warto się tym zainteresować. W 1.5 roku online możesz zdobyć zawód i jednocześnie zatrudnienie w przyszłościowej pracy więc chyba warto rozważyć taką opcję.

ODPOWIEDZ