Szukanie pracy

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: zuzia852 »

Co do pracy to ja znaleźć nie mogłem jej u nas w kraju więc pojechałam za granicę do Niemiec. Tutaj zwrot-podatkow/pl/zwrot-podatku-z-niemiec znalazłam firmę która zajmuje sie za mnie rozliczeniem z podatku. Polecam ich jeśli też nie wiecie jak to robić.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: kasiunia »

Szukając pracy trzeba najpierw zrobić swego rodzaju remanent swoich umiejętności i kompetencji, później będzie zdecydowanie łatwiej znaleźć satysfakcjonującą nas pracę.Jak wygląda w Polsce rynek pracy 2022 ? Warto wiedzieć jeśli szukasz pracy. Jeśli dodatkowo masz wykształcenie informatyczne branża IT czeka na ciebie z otwartymi rękami. Jakich tendencji możemy spodziewać się na rynku pracy w 2022 roku? - o tym także warto poczytać.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: bubaa »

jeśli ktoś z Was szuka pracy w charakterze opiekuna osoby starszej i planuje wyjazd za granicę ( konkretnie do Niemiec) to warto zgłosić się do agencji Symeon Dolcevita facebook/com/opiekunki.dolcevita/. Proponują wysokie zarobki i premię za prace w okresie świątecznym. Praca jest w pełni legalna, odbywa się na podstawie umowy. Firma dba o swoich pracowników, zapewnia im nawet dojazd na miejsce pracy.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: menni »

Jeśli ktoś poszukuje pracy to warto odwiedzić urząd pracy , a także sprawdzić serwisy z ogłoszeniami o pracę. W internecie jest ich pełno i najlepiej sprawdzać codziennie

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Szukanie pracy

Post autor: chorobo »

Jeśli chodzi o poszukiwanie pracy to ja również mam ten etap przed sobą. Rozglądałem się za ofertami pracy i muszę przyznać, że udało mi się znaleźć kilka ofert na tej stronie: praca-dealerbmw/pl/ . Gdzie wy szukacie pracy? Poprzez popularne serwisy ogłoszeniowe czy szukacie na innych stronach internetowych?

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli szukacie pracy to z pewnością warto zadbać także o odpowiednie ubrania do pracy. W pierwszej kolejności warto dowiedzieć się czy w firmie w której podejmiecie pracę wymagany jest jakiś dress code. Jeśli tak to postawcie na eleganckie ubrania, jeśli nie to postaw na proste sukienki w stonowanym kolorze i o klasyczne fasony np. sukienkę koszulową.

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Szukanie pracy

Post autor: SebastianUs »

Nadal jest rynek pracownika, także ofert na rynku pracy nie brakuje i warto z tego korzystać. Tym bardziej, jeżeli macie doświadczenie w swoim fachu. Przykładem są oferty pracy jako doradca klienta które znajdziesz tutaj fachpraca/pl/oferty-pracy/q/doradca-klienta/ Sprawdzicie sobie różne oferty pod względem zarobków i jednocześnie firm które szukają na to stanowisko pracownika w Twoim mieście, bądź bliskiej okolicy.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: menni »

Jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie budowlanej i masz ochotę na pracę za granicą, polecam rozważenie oferty firmy https://mesoworks.com/ jako wykonawcy zleceń budowlanych. Firma ta zajmuje się realizacją różnorodnych projektów na terenie Holandii oraz Belgii.


ODPOWIEDZ