Kurs na wózki widłowe

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Kurs na wózki widłowe

Post autor: Magiee54 »

Hej, ostatnio myślę nad poszerzeniem swoich kompetencji zawodowych i zastanawiam się nad skorzystaniem z kursu na wózki widłowe. Co o tym myślicie? Warto w takie coś zainwestować? Dzisiaj znajomy polecił mi taką stronę https://www.kursy-wielun.pl/kurs-na-wozki-widlowe.htm . Zastanawiam się więc nad skorzystaniem z ich oferty. Co o tym sądzicie? Dajcie znać proszę w odpowiedziach, wielkie dzięki za opinie!

Awatar użytkownika
magdzia55
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:41 pm
Re: Kurs na wózki widłowe

Post autor: magdzia55 »

Kompletnie nie mogę się na nic zdecydować. Może ktoś inny jeszcze coś poleci?

Awatar użytkownika
Meath
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 6:09 pm
Re: Kurs na wózki widłowe

Post autor: Meath »

Nie mogę się na nic zdecydować. Ma ktoś jakieś inne propozycje?

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Kurs na wózki widłowe

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli zdobędziecie uprawnienia na korzystanie z wózków widłowych to musicie na bieżąco prowadzić książkę eksploatacji, dzięki której stan techniczny wózka będzie na bieżąco kontrolowany. Na stronie lemarpol.eu/ksiazka-eksploatacji-wozka-widlowego-jak-ja-prowadzic/ znajdziecie bardzo ciekawy artykuł, z którego dowiecie się co należy dokumentować w książce. Można ją prowadzić w wersji elektronicznej bądź papierowej.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Kurs na wózki widłowe

Post autor: Franczeska »

A czy wiecie, że na rynku dostępne są najróżniejsze rodzaje wózków widłowych? Jednym z nich są wózki widłowe terenowe ;) Mają one specjalną budowę i świetnie sprawdzają się nawet w bardzo trudnych warunkach. Na stronie internetowej automatyka/pl/artykuly/8-rzeczy-ktore-warto-wiedziec-o-wozkach-widlowych-terenowych-197331-6 możecie sobie nieco więcej na ich temat poczytać, polecam :)


ODPOWIEDZ