Własny biznes

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Własny biznes

Post autor: chorobo »

Jeżeli chcielibyście kupić porządne produkty poliuretanowe, to myślę że spory ich wybór bez wątpienia będziecie w stanie znaleźć w ofercie firmy produktypoliuretanowe/pl/elementy-z-poliuretanu/odbojniki-poliuretanowe/ . To naprawdę świetni specjaliści, którzy oferują wiele ciekawych propozycji, w dobrych cenach. Zgłoście się do nich, a myślę że nie będziecie rozczarowani.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Własny biznes

Post autor: violet »

Własny biznes jest dla mnie odpowiedzialny, ale mam nadzieję, że z czasem sobie z tym poradzę. Na pewno takie szkolenia podatki będą dla mnie dobrym rozwiązaniem, bo jako tako mam problem z rozliczeniami. I mam nadzieję, że to się jednak wszystko zmieni i nie będę się kierować na to, co mi nie jest konieczne.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Własny biznes

Post autor: zuzia852 »

A ja w tym momencie zastanawiam się nad tym, jaki program dla małej firmy będzie odpowiedni. Zależy mi na różnych rozwiązaniach, ponieważ moja firma stale szuka nowych rozwiązań. Sprawdzam, czy propozycje ze strony teta-air/pl/poradnik/jaki-program-dla-malej-firmy-okaze-sie-najlepszy/ będą dla mnie odpowiednie.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Własny biznes

Post autor: kasiunia »

W kwestii podatków tzw. polski ład wprowadził niezły nieład. Przecież zmiany w prawie podatkowym były zawsze i zawsze będą się dokonywać .Jednak wszystko musi być robione z głową , tak aby biznes mógł się rozwijać. Nie może być tak ,że podatki są tak często zmieniane oraz ,,że często zmiany są niejasne i często przepisy są sprzeczne. W związku z tym szkolenia z zakresu podatków powinny być czymś dla nas normalnym - , w zasadzie powinny być codziennośćią.

malinka
Posty: 232
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Własny biznes

Post autor: malinka »

Na pewno to o co trzeba również zadbać w swojej firmie, to oczywiście o odpowiednią estetykę. Mnie teraz na hali magazynowej czeka polerowanie posadzek, ponieważ już straciła na swoim wyglądzie. Właśnie zastanawiam się nad tym, czy nie zgłosić się w tym kierunku do firmy Poler Floor, co wy na to?

Dzowana
Posty: 20
Rejestracja: ndz cze 14, 2020 9:45 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Dzowana »

Własny biznes to dla większości z nas synonim bycia niezależnym finansowo. W praktyce to nie musi być koniecznie proste. Wszystko będzie zależało od tego jaki mamy koncept oraz fundusze do zainwestowania. Wielu przedsiębiorców zaczyna od prowadzenia czegoś opartego o internet. Może to być jakiś sklep sprzedający popularne produkty lub coś bardziej niszowego. Natomiast zawsze musimy zadbać o podstawy takie jak mobilność. Zakup nowego samochodu to będzie jedna z kluczowych inwestycji w nasz komfort. Patrząc na takie oferty jak Dacia - daciafinansowanie/pl/finansowanie mamy możliwość skorzystania z atrakcyjnych możliwości finansowania zakupu. Poza tym ich modele cieszą się bardzo dużą popularnością, patrząc na recenzje branżowe.

kaleta
Posty: 109
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Własny biznes

Post autor: kaleta »

Na pewno polecam Berberis, który robi diametralną różnicę.
To system, w którym macie w zasadzie wszystkie rozwiązania, które mogą się przydać.
Musicie tylko dopasować odpowiedni pakiet i z niego korzystać.
Efekty na pewno nadejdą.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Pigwa »

Ciężko jest samodzielnie rozkręcić własny biznes, nawet w internecie. Działań, które trzeba podjąć, o których trzeba pomyśleć i je zrealizować - jest multum. Dlatego wg mnie, przynajmniej na start, warto wspomóc się i wynająć specjalistów, którzy w tym nas wesprą. Firma Vorma świadczy usługi, które nazywają się e-commerce manager. Tutaj: http://vorma.pl/zdalny-ecommerce-manager-usluga-b2b/ możecie zobaczyć, co takiego wchodzi w skład tej oferty i jak współpracują z firmami.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Własny biznes

Post autor: kasiunia »

Bardzo wiele osób sprawdza swoje umiejętności w prowadzeniu biznesu w handlowaniu. Jeśli macie w tej dziedzinie zdolności to powinniście spróbować. Ostatnio jeden z naszych przyjaciół do asortymentu , którym handluje dołożył specjalne świece sojowe. Jak stwierdził , producent świec sojowych - https://madamnatura.pl/producent-swiec-sojowych/ ,dość elastycznie podchodzi do swoich kontrahentów i przy określonej ilości zamówieniach można liczyć na całkiem spore upusty.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Własny biznes

Post autor: zezowaty »

To prawda wiele osób stawia obecnie na biznesy handlowe. Może więc zainteresują się też tą ofertą tu https://posideo.com/zabudowa-sklepu/ Wykonują na życzenie klienta kompleksową zabudowę sklepu. Wszystko wg indywidualnych potrzeb, na wymiar dostosowane do powierzchni sklepu. Moim zdaniem taka oferta powinna zainteeresować potecjalnych handlowców, Zdejmuje z ich ramion wiele problemów z zagospodarowaniem powierzchni sklepowej.


ODPOWIEDZ