Pachnąca reklama

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Pachnąca reklama

Post autor: Bonia »

Dyfuzory zapachowe – dyskretna reklama sensoryczna dla biznesu https://capira.pl/dyfuzory-zapachowe/ To taki rodzaj przekazu marketingowego, który wpływa bezpośrednio na zmysły. Reklamy sensoryczne mogą działać na nasz wzrok, słuch, smak, ale przede wszystkim na powonienie. Jednym z najbardziej powszechnych nośników reklamy sensorycznej jest dyfuzor zapachowy.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Pachnąca reklama

Post autor: Android »

Uważam że każda reklama jest dobra jeśli przyciągnie nowych klientów i zwiększy przychody firmy.Warto stawiać na sprawdzone formy reklamy jak ulotki, katalogi czy banery a wszystko to wykona ci ta drukarnia internetowa https://www.jkbprint.pl/katalogi Mają wiele opcji druku i atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji. Idealny partner do tego typu zadań.

knot
Posty: 187
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Pachnąca reklama

Post autor: knot »

Nam bardzo fajnie działania marketingowe prowadzi firma https://virtualpeople.pl/ :) konkretni ludzie bardzo, z doświadczeniem no i przede wszystkim masą ciekawych pomysłów

zuzia852
Posty: 682
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Pachnąca reklama

Post autor: zuzia852 »

Obecnie najlepiej jest chyba inwestować w marketing internetowy, ale dużo też możesz robić sam jako przedsiębiorca. Sumienne prowadzenie konta na fb da Ci dużo rozgłosu. Problemem może być rozkręcenie konta, ale na to są sposoby - konkursy, rozdania, a nawet wykupiona promocja. Pod adresem: https://instalajki.pl/produkt/polubienia-strony-na-fb/ udało mi się znaleźć ofertę jednej z takich usług.

kasiunia
Posty: 443
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Pachnąca reklama

Post autor: kasiunia »

Każda firma od momentu jej powstania powinna zaopatrzyć się w ulotki albo wizytówki reklamowe .Dopiero po jakimś czasie, kiedy firmę będzie na to stać można przystąpić do zakupu innych gadżetów reklamowych. Co powiecie na takie ekskluzywne gadżety do biura ? Jeśli macie ograniczony budżet możecie takie gadżety reklamowe przeznaczyć tylko dla wybranych klientów.


ODPOWIEDZ