Własny biznes

malinka
Posty: 253
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Własny biznes

Post autor: malinka »

To w co warto na pewno zainwestować to również w dobre oprogramowanie. Ja prowadzę firmę produkcyjną i zainteresowało mnie Oprogramowanie MES nexelem.com . Przede wszystkim poprzez niego miałam bym dużo większą kontrolę co się dzieje w firmie, produkcji.

zuzia852
Posty: 709
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Własny biznes

Post autor: zuzia852 »

Zasady prowadzenia rozmowy sprzedażowej odgrywają kluczową rolę w procesie sprzedaży, ponieważ mogą decydować o sukcesie lub porażce transakcji. Kluczowym elementem udanej rozmowy sprzedażowej jest umiejętność słuchania. Warto pozwolić klientowi wyrazić swoje potrzeby i oczekiwania, a następnie dostospwać swoją ofertę do jego wymagań.

Kamilla36
Posty: 90
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Kamilla36 »

Chcecie zabezpieczyć biznes dla przyszłych pokoleń? Szukacie sposoby na to, aby Wasza firma mogła istnieć przez wiele lat i dalej się rozwijać? A może dodatkowo zależy Wam na odseparowaniu biznesu i rodziny? Te wszystkie kwestie sprawiają, że powinna zainteresować Was fundacja rodzinna, o której przeczytacie na stronie https://litigato.pl/fundacja-rodzinna-2/ .

chorobo
Posty: 692
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Własny biznes

Post autor: chorobo »

Jeżeli jesteście zainteresowani wyposażeniem swojego magazynu porządne regały inne metalowe meble, to myślę, że warto rozważyć ofertę od dabew.com.pl. Posiadają własny park maszynowy, dzięki czemu, mają kontrolę nad każdym etapem tworzenia mebli. Więcej informacji zdobędziecie z ich strony internetowej, więc proponuję tam zerknąć


ODPOWIEDZ