Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

franka
Posty: 23
Rejestracja: wt mar 03, 2020 9:02 am
Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: franka »

Dla potrzebujących przedsiębiorców FairFinance24 przygotowała dogodne pożyczki dla przedsiębiorców, w czterech opcjach: mocno pomocna, biznes limit, biznes limit plus oraz biznes limit konsolidacyjny. Do każdego klienta podchodzą z dużą troską. Z ich pomocy skorzystało już kilka tysięcy firm.

akacja56
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:53 pm
Re: Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: akacja56 »

Jak planujesz dofinansowanie dla firm, to pomyśl zainwestowaniu w system archiwizacji dokumentów , który wedle nowych przepisów jest bardzo przydatny i warto go zrealizować.

bodo
Posty: 135
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: bodo »

Myślę, że na spokojnie tutaj https://edoradca.pl/ warto się rozejrzeć. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat różnego typu dofinansowań. Warto sobie poczytać i wybrać najlepszą opcję. Poza tym pomagają oni w uzyskaniu pieniędzy. Myślę, że warto korzystać z tego typu rozwiązań, bo dzięki temu można zrealizować różne przedsięwzięcia.

zuzia852
Posty: 70
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: zuzia852 »

Ja brałam dofinansowanie z unii jak otwierałam swój biznes i pomogło mi ono. Teraz czytam tutaj https://www.kobiecybialystok.pl/najwazn ... -rok-2021/ o zmianach w kodeksie pracy w tym roku i widzę że zmienia się ilość dni wolnych które przysługują pracownikom, muszę o tym pamiętać.


ODPOWIEDZ