Pomysły na biznes

zuzia852
Posty: 70
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: zuzia852 »

Moim pomysłem na biznes był sklep internetowy z odzieżą, prowadzę go już od dobrych kilku lat i wam powiem że warto było otworzyć, zarabiam wiele. Teraz szykuję się w nim na audyt wewnętrzny, tutaj https://lowiczanin.info/pl/651_material ... firmy.html możecie więcej o nim poczytać. Jest potrzebny co kilka lat moim zdaniem.

pikawka
Posty: 71
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: pikawka »

Własna firma to przyjemnosci ale i obowiązki. Po za tym, trzeba cały czas walczyć o naszego klienta, którego moglibysmy pozyskać. Zastanawiam sie jak to najlepiej zrobić, dlatego patrze tutaj https://firmaster.pl/baza-wiedzy/firmow ... i-klientow za sposobami na to by zyskać klientów.

karinaMa
Posty: 74
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: karinaMa »

Najważniejsze to znaleźć sposób pracy, z któym będziecie się czuli dobrze. W https://www.cstore.pl/gotowy-sklep-internetowy/ znajdziecie bardzo ciekawe porady w kontekście otwierania sklepu internetowego. Pomyślcie nad tym dobrze już teraz, bo to bardzo ważna rzecz. Może to mieć bardzo duży wpływ na efektywny rozwój Waszej firmy, pamiętajcie o tym.

zezowaty
Posty: 40
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: zezowaty »

Jak już się zdcydujecie na włsny biznes, to moze sprawdźcie tą ofertę tu https://innovation.net.pl/ Pomoc profesjonalna nie zaszkodzi a raczej pomoże. To biuro rachunkowe proponuje wiele usług. Min doradztow podatkowe, usługi księgowe itp. Warto zapoznać się z tą propozycją.

Danuta
Posty: 51
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: Danuta »

Chyba nie ma jednego sprawdzonego pomysłu na biznes. To chyba zależy od wykształcenia, zainteresowań itp. Ale jak już się zdecydujecie, to warto może zapoznać się z tą ofertą tu https://bttp.pl/#jestesmy-blisko Ta firma służy doradztwem podatkowym, prawnym i kompleksową obsługą księgową, kadrowo-płacową.


ODPOWIEDZ