Własny biznes

chorobo
Posty: 315
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Własny biznes

Post autor: chorobo »

Niedawno otworzyłam swój własny magazyn i teraz stwierdziłam, że przydałoby się wynająć jakieś profesjonalne maszyny do niego. Stwierdziłam, że ta firma https://czemar.pl/pl/content/6-uslugi-serwisowe ma najciekawsze propozycje w tym zakresie, więc to właśnie z nimi mam zamiar podjąć współpracę. Polecam wam tam zerknąć, jeżeli interesuje was taka tematyka.

lustrzanka
Posty: 48
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Własny biznes

Post autor: lustrzanka »

W swojej firmie ostatnio wdrożyłam system https://ready-os.com/pl/ by sprawniej obracać dokumentami, przepływem informacją. Mam tu wszystko z jednego miejsca co potrzebuję, a w razie czego łatwo mogę dokupić kolejne opcje. Bardzo fajna i praktyczna sprawa.

paulajacka12
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Własny biznes

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli prowadzicie własny biznes związany z przenoszeniem towarów w różne miejsca to pewnością warto zainwestować w porządny wózek widłowy. Naly o niego dbać i na bieżąco go serwisować. Na pewno warto wiedzieć jaką funkcję ma karetka wózka widłowego . Są to konstrukcje przymocowane do masztu pojazdów, a na nich z kolei montuje się lub zawiesza widły albo inne elementy osprzętu. Inaczej nazywa się ją płytami czołowymi.

violet
Posty: 166
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Własny biznes

Post autor: violet »

Rzadko kto prowadzi biznes ogólnie w sieci, albo poza nim samodzielnie. Co najmniej część z Was zastanowi się nad tym, by przyjmować ludzi. I warto wiedzieć, jak ważna w tej kwestii jest skuteczna komunikacja w zespole . Często od decyzji, ale i czasu potrzebnego na jej realizację, zależy rozwój firmy.

menni
Posty: 181
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Własny biznes

Post autor: menni »

Na pewno łatwym sposobem na otwarcie własnego biznesu jest korzystanie z franczyzy, z tym że trzeba dużo wiedzieć na ten temat by przypadkiem nie wpaść w jakąś pułapkę. Tutaj https://www.terazbiznes.pl/news/6362/fr ... rzygotowac dostępne są porady w tym temacie i bardzo polecam

Android
Posty: 139
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Własny biznes

Post autor: Android »

Jeżeli chodzi o własny biznes to kiedy przyjdzie czas na uruchomieniem własnego magazynu najlepszym rozwiązaniem będzie ta oferta https://toplogistic.pl/o-firmie/ U nich zlecisz magazynowanie, przepakowywanie czy wysyłkę korespondencji masowej. Zamiast wydawać mnóstwo pieniędzy na budowę i zatrudnianie ludzi masz takie rozwiązanie.

treska
Posty: 187
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Własny biznes

Post autor: treska »

Ja niebawem otwieram swoje wymarzone od dłuższego czasu biuro. Bardzo zależy mi na tym, aby było to przyjemne miejsce zarówno dla moich pracowników jak i klientów. W oko wpadła mi oferta firma https://roslinydlabiura.pl/uslugi/kwiaty-do-biura/ ktora dostarcza żywe rośliny do biura. To trochę ożywiłoby wnętrze, prawda?


ODPOWIEDZ