Łóżko metalowe

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Łóżko metalowe

Post autor: deborah »

Szukam firmy, która tworzy oryginalne i nowoczesne łóżka metalowe Kraków. Jaką możecie mi polecić?

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Łóżko metalowe

Post autor: knot »

wez spojrzyj sobie na ikee - online maja przeciez dostawy :) a zawsze mozna skorzystac z uslug montiermebli/pl/montaz-mebli-ikea/ do montazu i cieszyc sie mebelkami bez nerwow przy skladaniu

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Łóżko metalowe

Post autor: gitarka »

Na pewno trzeba też pomyśleć o zakupie łóżka do sypialni. Najróżniejsze łóżka widziałam ostatnio w tym sklepie online: interbeds/pl/lozka-metalowe . Warto rzucić okiem, może akurat coś się Wam spodoba.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Łóżko metalowe

Post autor: Kswerk »

A dbacie tak samo o łóżka dla siebie jak i dla swoich dzieci? My np. w materace tego typu dla naszych maluchów zainwestowaliśmy materacyk/pl/produkt/materac-lateksowy/

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Łóżko metalowe

Post autor: violet »

Teraz to już całkiem, trzeba wymieniać pościel w sypialni co jakiś czas. I nie ma dla mnie znaczenia, ile to będzie kosztowało, ale muszę zdecydowanie sprawdzić coś takiego jak kołdry letnie . Nie wyobrażam sobie, żebym mogła powiedzieć, że mam coś już na oku. Na pewno będę myśleć o zakupie czegoś nowego.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Łóżko metalowe

Post autor: kasiunia »

Osobiście wolę inne niż metalowe łóżka ale to mój wybór i ktoś inny może je lubić. Chodzi o to ,że każde łóżko musi posiadać wygodny materac do spania . Czy wiecie o tym ,że w łóżku spędzamy około 1/3 część naszego życia? Czy nie uważacie ,że trzeba zadbać o to by tą część zwaną snem i wypoczynkiem odbyć w komfortowych warunkach?

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Łóżko metalowe

Post autor: zuzia852 »

Również poszukuję nowego łóżka. Zamarzyło mi się łóżko w kratę, ponieważ właśnie taki wzór pasowałby do mojego minimalistycznego wnętrza. Widziałam, że przepiękne łóżka można znaleźć w sklepie hastens . Powiem szczerze, że jestem zakochana w ich wzorze, co o nim sądzicie? Ktoś z Was może robił już u nich zakupy?


ODPOWIEDZ