Organizacja imprezy firmowej

zuzia852
Posty: 318
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: zuzia852 »

Jak chcecie zorganizować imprezę firmową to poczytajcie sobie ten http://www.biznesplan.net.pl/jak-wybrac ... e-firmowa/ artykuł. Opisują w nim jakie atrakcje dodatkowe się fajnie sprawdzą. U mnie to podziałało, goście bawili się wyśmienicie wspominają imprezę bardzo dobrze.

zdrowaja
Posty: 172
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: zdrowaja »

No, nie jest to byle co, ale mam nadzieję, że uda Wam się świetnie poradzić sobie z problemami przede wszystkim stricte biznesowymi. Jeśli problemem będzie na przykład finansowanie, to myślę, że tu https://kredytwalbrzych.pl/kredyty-dla-firm-walbrzych/ możecie się zgłosić. To dobry fachowiec, na pewno Wam odpowiednio pomoże.

zdrowania
Posty: 48
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: zdrowania »

Impreza integracyjna to coś zdecydowanie potrzebnego, żeby przede wszystkim lepiej poznać ludzi z którymi się pracuje także jestem jak najbardziej za takimi rozwiązaniami. Mój znajomy mi opowiadał jak ich szef zabrał wszystkim do rasputina https://rasputinclub.pl/ , w końcu pracują tylko mężczyźni to też nikt nie szukał wymówki :P Mogli podziwiać piękne tancerki, które nie są nachalne zresztą ochrona mówił że też jest spoko. No wszyscy mogli porozmawiać i się poznać, jak to na takich imprezach.

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: Samanta »

Restauracja u Wieniawy nadaje się zdecydowanie na organizację imprezy firmowej. Ja osobiście robiłam tam wigilię dla pracowników i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Mają świetne menu i wspaniały wystrój. Restauracja mieści się w Centrum Warszawy.

kasiunia
Posty: 175
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że każdy z nas brał już udział w imprezie firmowej. Także i ja byłam kilkakrotnie na takiej imprezie. Ostatnio rzeczywiście z powodu pandemii nie odbywały się one wcale ale jedna z ostatnich imprez jaką pamiętam była naprawdę udana. Pierwszy raz spotkałam się z takim urządzeniem - https://www.aledobre.pl/6632,Karafka_ch ... u_Vin.html - to specjalna karafka z chłodzeniem , więc na imprezę w cieplejsze dni idealna sprawa. Zobaczcie czy i wam się czasem nie przyda.

paulajacka12
Posty: 150
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: paulajacka12 »

Organizując imprezę firmową nie możecie zapomnieć o słodkim stole. Na stronie https://wegekafej.pl/kategoria/weganskie-babeczki możecie poznać ofertę wegańskich babeczek, które można zakupić w bardzo korzystnej cenie. Są one wykonane bez użycia laktozy, glutenu ani cukru. Zapewne pracownicy będą zadowoleni, że jest wykonany słodki stół. Wybór smaków jest spory, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Android
Posty: 144
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: Android »

Jak chcesz organizować imprezę firmową to nie obędzie się bez wsparcia obsługi technicznej. Mój znajomy stawia na tą agencję https://cma.pl/naglosnienie/ bo ma odpowiedni sprzęt na każdy event. Mogą też realizować nagrania online czy prowadzić eventy hybrydowe. Stawiając na nich wybierasz jakość.


ODPOWIEDZ