Wywóz śmieci

deborah
Posty: 419
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Wywóz śmieci

Post autor: deborah »

Kto realizuje wywóz śmieci Warszawa od firm?

sofia11
Posty: 198
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Wywóz śmieci

Post autor: sofia11 »

Ja zauważyłam, że sporo osób niestety nie dba o odpowiednią segregację śmieci a jest to przecież ważne dla naszej planety i zdrowia. Sama kiedyś nie za bardzo wiedziałam jak się segreguje śmieci, ale z czasem załapałem i nie jest to trudne. Na takich stronach jak ta https://wyrzucamy.pl/ znajdziecie wskazówki jak segregować śmieci i gdzie wyrzucać m.in odpady poremontowe.

paulajacka12
Posty: 162
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Wywóz śmieci

Post autor: paulajacka12 »

Niektóre urządzenia nie mogą być wyrzucone do standardowego kontenera, gdyż zawierają w składzie niebezpieczne substancje. Najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie ich do recyklingu. Na stronie https://zbieracz-warszawski.pl/pl/utylizacja-urzadzen-elektronicznych/ możecie poznać firmę, która się tym zajmuje. W ich ofercie znajduje się między innymi części komputerowych, serwerów, dysków twardych, komputerów, monitorów czy płyt cd. Możecie liczyć na szybką wycenę waszych sprzętów.

chorobo
Posty: 432
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Wywóz śmieci

Post autor: chorobo »

Muszę przyznać, że sama ostatnio zebrałam kilka starych urządzeń w piwnicy i stwierdziłam że muszę zadzwonić po odpowiednią firmę, która mogłaby się tym zająć. Kolega doradził mi, żebym pod uwagę wzięła firmę odbiorydomowe.pl i nie ukrywam, że ich oferta bardzo mnie zainteresowała. Polecam i wam się do nich zgłosić, jeżeli potrzebowalibyście tego typu usług.


ODPOWIEDZ