Gadżety reklamowe

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Gadżety reklamowe

Post autor: Iskra »

Witam! Tak jak w temacie. Zamierzam niedługo zamówić gadżety reklamowe. Kładę nacisk na nietypowe i ciekawe rozwiązania. Macie może jakieś konkretne propozycje takich gadżetów? Dzisiaj mój brat polecił mi tą stronkę https://regalo.pl/nietypowe-gadzety-reklamowe/. Sam skorzystał z ich usług i jest mega zadowolony. Co o tym sądzicie? Faktycznie warto?

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Gadżety reklamowe

Post autor: Jsigowacy »

Według mnie fajnym pomysłem jest firmowa papeteria z naszym logo. Myślę, że coś takiego z pewnością wykona dobra drukarnia taka jak kseroa0/pl/ :)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Gadżety reklamowe

Post autor: chorobo »

Jak już jesteśmy w temacie reklamy, to nie ukrywam, że mnie ostatnio zainteresowały propozycje na stronie tej firmy jkbprint/pl/broszury . Mają bardzo ciekawą ofertę a także atrakcyjne ceny, więc myślę że każdy bez problemu będzie mógł skorzystać z ich usług

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Gadżety reklamowe

Post autor: gitarka »

Bardzo dobrym wyborem będą także plakaty do wydruku: printika/pl/produkty/plakaty/ . Miałam okazję korzystać z usług tej drukarni i byłam bardzo zadowolona. Są terminowi, a jakość druku jest naprawdę wysoka.

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Gadżety reklamowe

Post autor: Alka »

Jest mnóstwo gadżetów, które mogą skutecznie reklamować firmę. Są to ulotki, kalendarze z logiem firmy, plakaty czy oklejanie witryny. Wszystkie te usługi oferuje ta drukarnia internetowa copyshop.krakow/pl/ . Korzystają z nowoczesnych metod druku, dzięki czemu kolory są wyraziste, a jakość druku bardzo dobra. Realizacja zamówienia trwa krótko.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Gadżety reklamowe

Post autor: sofia11 »

Gadżety reklamowe nie są złe, ale myślę, że najlepiej skupić się na reklamie w internecie. Na inspiracjemarketingowe/pl/reklama-wideo-na-facebooku-kilka-praktycznych-porad/ znajdziesz ciekawy artykuł z praktycznymi poradami na temat reklamy m.in na facebooku. Zapoznaj sie z nim. Znajdziesz tam sporą dawkę praktycznej wiedzy.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Gadżety reklamowe

Post autor: malinka »

Ja też jestem za gadżetami reklamowymi, ponieważ one też przyciągają uwagę i sprawiają, że marka dana jest lepiej zapamiętywana. Jakby co tutaj manufakturakalendarzy/pl/ możecie zamówić sobie najróżniejszego typu artykuły reklamowe - do kubków, po power banki, czy parasolki.

PatrycjaMorales
Posty: 17
Rejestracja: pn cze 22, 2020 8:25 pm
Re: Gadżety reklamowe

Post autor: PatrycjaMorales »

Prowadzenie własnego biznesu to dość skomplikowana sprawa jaką warto jest uprościć. Przygotowanie planu działania w dłuższej perspektywie, opartego o sprawdzone strategie to podstawa. Znajdziemy je w wielu książkach słynnych autorów, a te są do kupienia w praktycznie każdej księgarni. Zawsze najważniejsza jest reklama naszego biznesu, bez znaczenia na profil działalności. Zastanawiając się nad wybraniem gadżetów reklamowych, trzeba brać pod uwagę praktyczność. Dlatego też koszulki nie mają sobie równych, a hurtowe ilości można zamówić chociażby tutaj - https://fruties.pl/hurtownia-koszulek Przy większej ilości możemy też liczyć na indywidualną wycenę.


ODPOWIEDZ