Pomoc prawna

Awatar użytkownika
BettyMons
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 5:27 pm
Pomoc prawna

Post autor: BettyMons »

Cześć! Czy korzystaliście może kiedyś z pomocy prawnej? Szukam profesjonalnej kancelarii prawnej, która pomoże mi w pewnym problemie. Polecicie coś konkretnego? Mój znajomy polecił mi wczoraj taką stronę kancelariafortis/pl/ . Sam z niej korzystał i mówi, że był bardzo zadowolony z ich usług. Myślicie, że warto im zaufać?

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Pomoc prawna

Post autor: malinka »

Najważniejsze jest właśnie to, aby otrzymać faktycznie taką pomoc. A wiadomo, że prawnik- prawnikowi nie jest równy. Moim zdaniem warto zgłosić się do Kancelarii Adwokackiej bialystok-adwokaci.eu/prawo-rodzinne.html , która już działa nie od dziś na rynku. Oni zawsze starają się odpracować jak najlepsze rozwiązanie dla swojego klienta.

piotrtalikos
Posty: 3
Rejestracja: ndz lut 23, 2020 11:55 pm
Re: Pomoc prawna

Post autor: piotrtalikos »

Moim zdaniem warto zobaczyć tę propozycję. znany-ksiegowy/pl Może komuś się przyda. Strona umożliwia porównanie cen kilku księgowych w każdym mieście. Marka posiada duże doświadczenie, działa w segmencie przez długi okres, jak też ma pozytywne opinie i jest bardzo często polecana. Usługi firmy dostępne są w niskich cenach i wykonywane na wysokim poziomie. Pozdrawiam.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Pomoc prawna

Post autor: bodo »

Na pewno warto czerpać wiedzę z takich artykułów insito-odszkodowania.uk/porady-prawne/wypadek-w-pracy-w-uk-co-robic/ . Jest tam wiele cennych i praktycznych informacji, które mogą okazać się przydatne i oczywiście mogą pomóc w dochodzeniu roszczeń. Myślę, że ważne jest przede wszystkim to, aby wiedzieć gdzie w takiej sytuacji zwrócić się po pomoc. Ubezpieczyciele tak samo jak i w Polsce, tak w UK nie są chętni, aby wypłacać należne pieniądze.

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Pomoc prawna

Post autor: patrycja »

Jeśli chodzi o sprawy rozwodowe, to ja mogę Ci polecić Barbarę Węgłowską. Jedną z gałęzi prawa, którym się zajmuje jest właśnie prawo rodzinne. Możesz liczyć na jej pełen profesjonalizm i fachowe podejście do sprawy. Jestem przekonana, że będziesz z takiej współpracy zadowolony i że pozwoli ona na mniej stresujące przejście przez cały rozwód.

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Pomoc prawna

Post autor: skubinka »

A czy ktoś stara się o unieważnienia małżeństwa poprzez rozwód kościelny ? Wiecie ile to kosztuje ? Ja czytałam na ten temat tutaj kancelariapietrzyk/pl/informacje/ile-kosztuje-rozwod-koscielny/ bo sama też chcę starac sie o uniewaznienie małżeństwa, a ciężko sie jakoś za to zabrac.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pomoc prawna

Post autor: chorobo »

W moim mniemaniu, świetną stroną, dzięki której dowiecie się wszystkiego o rozwodach, jest: i-rozwod/pl/ile-kouje-rozwod . Przyznam szczerze, iż posiadają naparwdę ciekawą ofertę, związaną z pozwem rozwodowym, który mogą wam wysłać, jeśli tylko wypełnicie formularz i uiścicie drobną opłatę.

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Pomoc prawna

Post autor: lewandowska »

Ja właśnie chcę zostać radcą prawnym i pomagać ludziom w różnego rodzaju problemach w tej dziedzinie. Z tego względu wybrałam kierunek prawo - prawowroclaw.edu/pl/oferta/prawo-5-letnie-studia/ To prestiżowy zawód, który daje duże możliwości w przyszłej pracy zawodowej. Chcę poznać aktualne przepisy, umieć wykorzystywać je w praktyce, by przełożyło się to na realną pomoc innym. Wybrałam ofertę jednolitych studiów prawniczych w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona ;)

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Pomoc prawna

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli jesteście z Sosnowca, a zależy wam na profesjonalnym podejściu do klientów i wsparciu na każdym etapie współpracy to na stronie ggk-kancelaria/pl/adwokat-sosnowiec dowiecie się więcej. W skład oferty wchodzi między innymi przygotowanie i opiniowanie umów, pism, dokumentów, udzielanie porad czy prowadzenie spraw sądowych. Indywidualizm i profesjonalizm to cechy, które z pewnością zauważycie już na pierwszym spotkaniu.

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Pomoc prawna

Post autor: Niko_dem »

Jeśli szukacie porad w kwestiach związanych z prawną ochroną własności przemysłowej, uzyskaniem patentu, znakami towarowymi, licencją itp. to najlepsza jest Kancelaria Patentowa AOMB, z siedzibami w 5 głównych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Mielcu i Wrocławiu. Doświadczeni i wykwalifikowani rzecznicy patentowi specjalizują się w tej jednej konkretnej kwestii: ochrony prawnej własności przemysłowej, a z drugiej strony, dzięki wieloletniej pracy z przedstawicielami różnych branż, różnorodnymi wynalazkami i odkryciami, mają naprawdę obszerną wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii i potrafią doradzić, co naprawdę ma szansę powodzenia na rynku.


ODPOWIEDZ