Wywóz śmieci

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Wywóz śmieci

Post autor: deborah »

Kto realizuje wywóz śmieci Warszawa od firm?

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Wywóz śmieci

Post autor: sofia11 »

Ja zauważyłam, że sporo osób niestety nie dba o odpowiednią segregację śmieci a jest to przecież ważne dla naszej planety i zdrowia. Sama kiedyś nie za bardzo wiedziałam jak się segreguje śmieci, ale z czasem załapałem i nie jest to trudne. Na takich stronach jak ta wyrzucamy/pl/ znajdziecie wskazówki jak segregować śmieci i gdzie wyrzucać m.in odpady poremontowe.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Wywóz śmieci

Post autor: paulajacka12 »

Niektóre urządzenia nie mogą być wyrzucone do standardowego kontenera, gdyż zawierają w składzie niebezpieczne substancje. Najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie ich do recyklingu. Na stronie zbieracz-warszawski/pl/pl/utylizacja-urzadzen-elektronicznych/ możecie poznać firmę, która się tym zajmuje. W ich ofercie znajduje się między innymi części komputerowych, serwerów, dysków twardych, komputerów, monitorów czy płyt cd. Możecie liczyć na szybką wycenę waszych sprzętów.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Wywóz śmieci

Post autor: chorobo »

Muszę przyznać, że sama ostatnio zebrałam kilka starych urządzeń w piwnicy i stwierdziłam że muszę zadzwonić po odpowiednią firmę, która mogłaby się tym zająć. Kolega doradził mi, żebym pod uwagę wzięła firmę odbiorydomowe/pl i nie ukrywam, że ich oferta bardzo mnie zainteresowała. Polecam i wam się do nich zgłosić, jeżeli potrzebowalibyście tego typu usług.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wywóz śmieci

Post autor: zuzia852 »

Decydujecie się na właściwą segregację śmieci? Mam nadzieję, że tak! Niestety bardzo wiele osób ma z tym spory problem, dlatego zdecydowanie się na odpowiednie środki jest dobrym rozwiązaniem. Segregacja śmieci ze specjalnymi workami, które będą oznakowane to dobry pomysł dla tych bardziej leniwych. Firma Ecosorting oferuje dyspensery z takimi workami i całe systemy.


ODPOWIEDZ