Księgowa

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Księgowa

Post autor: violet »

Cześć, wiem, że podobne tematy już powstały, ale nie mam za wiele czasu i mam nadzieję, że to Wy mi pomożecie. Chodzi o to, czy dobrze oceniacie współpracę z pewną księgową. Podpowiem więc, interesuje mnie księgowa z Wrocławia ksiegowawroclaw/com/ . Czy jesteście w stanie mi coś więcej o niej powiedzieć? Oczywiście szczerze, nie chcę się w coś nie okej wpakować.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Księgowa

Post autor: zdrowaja »

Co do księgowości, to powiem Wam szczerze, że nie lubię rozmawiać o tym w sieci. Tu każdy poleca jakieś miejsce, bez sprawdzenia go i potem są problemy, pretensje i stracone pieniądze. Nie, lepiej jest moim zdaniem zapytać ludzi, np.: które biuro rachunkowe Rzeszów polecają. Firmy wiedzą, co dobre i w razie złej współpracy z jedną placówką, przenoszą się do innej.

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Księgowa

Post autor: knot »

Ja mam mala firme, wiec ksiegowosc bez problemu ogarniam samodzielnie. Bardzo za to przydal mi sie w trakcie pandemi program do fakturowania online - umozliwial bezproblemowy nadzor faktur nawet z domu :)

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Księgowa

Post autor: malinka »

"Przede wszystkim liczy się też bieżąca wiedza. Dlatego warto byłoby na pewno wyrobić sobie szkolenia z tego jak prowadzić teraz cit podatki etc. Tutaj świetne propozycje ma CRIDOTEKA, także w razie czego możecie się u nich rozejrzeć."

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Księgowa

Post autor: miksturka »

Bardzo dobre ksiegowe maja tutaj superksiegi/pl/ :) moze warto sobie zaczac korzystac z ich uslug? maja naprawde duze doswiadczenie i bardzo powaznie podchodzą do swoich obowiazkow

gosiek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Księgowa

Post autor: gosiek »

Najlepiej skorzystać z usług sprawdzonego biura rachunkowego, tak aby świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości, w pełni kompleksowe. WZ Partners to takie biuro godne polecenia, znajdziecie ich biuro w Warszawie i w Poznaniu. Firma rodzinna, działają na rynku od 30 lat. Obsługują firmy polskie jak i zagraniczne, świadczą swoje usługi także za pomocą internetu dlatego można korzystać z ich usług bez względu na lokalizację firmy.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Księgowa

Post autor: zuzia852 »

Każda księgowa musi się znać na wszystkim czy klient to osoba fizyczna, czy ma firmę czy jest rolnikiem. Muszą również wypełniać takie coś jak faktura RR afaktury/pl/wystaw-fakture-rr,3,9/ Sami zobaczcie


ODPOWIEDZ