Email marketing

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Email marketing

Post autor: Iskra »

Tak jak w tytule. Planuję zabrać się za email marketing. Potrzebuję pomocy kogoś z zewnątrz. Wiecie na kogo warto się zdecydować? Rozmawiałem na ten temat ze swoim znajomym i ten polecił mi https://freshmail.pl/. Sam korzystał z ich usług i jest mega zadowolony. Rzeczywiście będzie to dobry wybór? Czekam na wasze odpowiedzi.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Email marketing

Post autor: sofia11 »

Świetną ofertę ma firma GQB - gqb/pl/ Bez problemu zamówicie tam odzież z haftowanym logotpem swojej firmy. Mają bardzo przystępne ceny i przede wszystkim realizują zamówienia bardzo sprawnie. Nam współpraca z tą firmą jak najbardziej odpowiada. Jest na wysokim poziomie.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Email marketing

Post autor: Android »

Jak interesuje cię jakakolwiek forma reklamy to wykorzystaj możliwości agencji quality-factor/pl/kontakt/ Najpierw stworzą ci stronę internetową a potem ją wypromują w sieci. Na pewno dzięki nim staniesz się rozpoznawalną marką i dotrzesz do nowych klientów.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Email marketing

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że moim zdaniem, warto również zainteresować się propozycja mi jakie przedstawia ta firma onetrend/pl/dlaczego-stracisz-czas-pieniadze-i-nerwy-budujac-strone-internetowa-w-pojedynke/ . Oni mają naprawdę spore doświadczenie jeżeli chodzi o marketing internetowy i nie tylko. Przejrzyjcie sobie ich realizację, a będziecie mogli poznać styl ich pracy.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Email marketing

Post autor: zdrowaja »

Nie mam za bardzo jak powiedzieć wam o email marketingu. Sama kilka razy klikałam oferty z takich miejsc, ale ogólnie to się na coś takiego zdecydować nie mogę. Nie wiem, czy to ma takie przełożenie na zyski, jakbym chciała. Za to może w copywriting pójdę i tak zwane opisy produktów ? Co wy na to mówicie?

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Email marketing

Post autor: Pigwa »

E-mail marketing wykorzystywany jest także w sklepach internetowych. Tak samo zresztą jak opisy produktów, kategorii i wszelakie treści, które się umieszcza w danym sklepie internetowym. Coraz modniejsze także stają się blogi/wpisy - także właśnie w e-sklepach. Jak więc widać, copywriting dla sklepów to dosyć szeroka dziedzina działań w internecie. A wszystko sprowadza się do jednego - do wypozycjonowania danego e-sklepu w wyszukiwarce internetowej.


ODPOWIEDZ