Dom z drewna

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Dom z drewna

Post autor: deborah »

Chciałabym nawiązać współpracę z biurem projektowym, który wykonuje nowowczesne domy z drewna. Jakie polecacie?

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Dom z drewna

Post autor: Franczeska »

A czy wiecie, do czego w budownictwie jest wykorzystywane tak zwane drewno klejone? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie na stronie internetowej mgdachy/pl/drewno-klejone/. Jeśli macie więc chwilę wolnego czasu, to polecam sobie poczytać ;)

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Dom z drewna

Post autor: kasiunia »

W przypadku budowy każdego domu zaczynamy od wyboru działki budowlanej oraz projektu. Szukając projektu miejmy na uwadze wszystkie nasze wcześniejsze oczekiwania oraz marzenia o jego wyglądzie. Pamiętajcie by nie podejmować pochopnych decyzji ,nam znalezienie projektu zajęło około 3 miesięcy i skorzystaliśmy z oferty pracowni Mg Projekt - mgprojekt/com/pl/ , gdzie prócz świetnego projektu otrzymaliśmy pakiet projektów dodatkowych wśród których znalazła się projekt ogrodzenia. To całkiem spore oszczędności bo pakiet ten jest wart około 2 tys. zł

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Dom z drewna

Post autor: zuzia852 »

Co podoba się Wam w ogrodzie? Mnie podobają mi się w ogrodzie jakieś fajne ławki technorattanowe i nie ukrywam, że na taką chętnie bym sobie postawiła. Widziałam, że na stronie keywordbasket/com/dGVjaG5vcmF0dGFu/ jest wiele różnych inspiracji i chętnie przyznam, że będzie to dla mnie rewelacja. Trzeba korzystać i sprawdzać najciekawsze oferty.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Dom z drewna

Post autor: chorobo »

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, co myślę że bardzo ciekawą ofertę jeżeli chodzi o porządne drewno można znaleźć na stronie tej firmy Siekierki. Jeżeli wcześniej o nich nie słyszeliście, to myślę że warto sobie do nich zerknąć a na pewno nie będziecie rozczarowani

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Dom z drewna

Post autor: paulajacka12 »

Budując dom warto wiedzieć, że istnieje wsparcie dzięki któremu możecie liczyć na dofinansowanie. Jeśli zastanawiacie się do czego można je otrzymać to zajrzyjcie na ecocomfort/pl/strefa-specjalisty/artykul/dofinansowanie-do-budowy-domu-2022-gdzie-otrzymac-doplate/ aby dowiedzieć się więcej. Na pewno można otrzymać dotację do domów energooszczędnym, które montują pompy ciepła czy panele fotowoltaiczne. Ułatwieniem jest również budowa domu bez pozwolenia do 70mk.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Dom z drewna

Post autor: sofia11 »

Myślę, ze warto zobaczyć projekty domów od Archon. Jeśli nadal szukacie projektu domu dla siebie to z oferty tej firmy szybko coś wybierzecie. My tez zastanawiamy się nad budową. Wiem, ze teraz jest ciężki czas, ale nie wiem czy będzie lepiej...


ODPOWIEDZ