Projektowanie domów

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Projektowanie domów

Post autor: deborah »

Jaką firmę, która oferuje projektowanie domów Nowy Sącz polecacie?

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Projektowanie domów

Post autor: zdrowaja »

Projekt domu to początek przygody z budową, ale także musimy wiedzieć tak naprawdę, jak to ma wyglądać pod kątem ogólnie na przykład późniejszej realizacji. Czy wszystko będzie się zgadzało? Czy jesteśmy w stanie sami coś przeprowadzić? Szalunki stropowe kupić? No, właściwie to wiele pytań, a tak mało odpowiedzi. Będzie trzeba się nad tym zastanowić, zanim będziemy działać.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Projektowanie domów

Post autor: violet »

Mi to osobiście zależy na dużym i wygodnym domu. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła się zdecydować na coś nielogicznego, małego i przypominającego powierzchnią mieszkanie. Dlatego projekt Hiacynt mgprojekt/com/pl/hiacynt mi się bardzo spodobał. Co wy na to? Będzie co porządkować, ale swoboda będzie nieopisana.

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Projektowanie domów

Post autor: gosiek »

Polecam zdecydowanie biuro projektów Archon+. Znajdziesz u nich dopracowane gotowe projekty domów jednorodzinnych i jestem pewna, że uda Ci się wybrać ten najlepszy. Jeśli będziesz mieć wątpliwości to możesz liczyć na bezpłatne doradztwo z ich strony. Każdy projekt są w stanie dostosować do Twoich potrzeb i oczekiwań. W tym który sama wybrałam takie zmiany wprowadzili i teraz mój dom jest dokładnie taki jak chciałam. A za projekt zapłacisz o wiele mniej niż za ten przygotowany na zamówienie. Otrzymasz wraz z nim dokładną dokumentację i pakiet gratisów.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Projektowanie domów

Post autor: sofia11 »

Zobacz sobie projekty domow od MG Projekt. Ja zamówiłam ten mgprojekt/com/pl/ofelia i jestem zachwycona! Jestesmy w trakcie budowy, już mamy stan surowy zamknięty! Dom jest ładny, nowoczesny a pomieszczenia sa odpowiednio rozstawione.


ODPOWIEDZ