ratowanie biznesu

zezowaty
Posty: 100
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
ratowanie biznesu

Post autor: zezowaty »

Prowadzę mały własny biznes. I co dużo mówić pademia zrobiła swoje. Nie wiem czy czasami nie zamknąć i mieć spokój. Kolega który jest w podobnej sytuacji walczy. A na zachętę podesłał mi tę stronę https://jasnowidz.net/ Mag Magnus to jasnowidz z długoletnim doświadczeniem. Do tej pory pracował z ludźmi face to face w Polsce, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Anglii, USA. Odpowiada min na pytania dotyczące biznesu. Teraz debiutuje w internecie, więc łatwiej zadać mu pytanie na interesujacy nas temat. Jak myślicie warto skorzystać z tej propozycji?

kasiunia
Posty: 147
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: ratowanie biznesu

Post autor: kasiunia »

Mamy ciężkie czasy więc trzeba dołożyć wielu starań by biznes wypalił i utrzymał się na powierzchni. Bardzo ważną jego częścią są pracownicy - o tym nie możemy zapominać. Podnoszenie kwalifikacji pracowniczych i cały proces z tym związany to kluczowa sprawa jeśli chodzi o rozwój pracownika. Bardzo ważny narzędziem w tej dziedzinie jest - coaching . To pojęcie dla osób bardzo skomplikowane ale tak na prawdę to wieloetapowy proces oparty na zadawaniu pytań i odpowiedzi na nie. Tak samo podchodzi się do relacji z klientem w dochodzeniu do wspólnego celu jakim jest zawarcie transakcji. Jak prowadzić taką rozmowę - zapisz się na szkolenie.

miksturka
Posty: 109
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: ratowanie biznesu

Post autor: miksturka »

Teraz wiele biznesów podupadało. Przez tą pandemie i wszystko.. Jeśli nasza firma nie funkcjonuje na najwyższych obrotach, a mogłaby lepiej, to może warto wprowadzić jakieś innowacyjne rozwiązania? https://www.aplok.pl/ ta firma bardzo pomaga klientom działającym w branży spożywczej. Tworzą specjalnie dopasowane oprogramowania , udostępniają bardzo dobre jakościowo urządzenia techniczne.

cynamonka
Posty: 17
Rejestracja: pn mar 08, 2021 5:58 pm
Re: ratowanie biznesu

Post autor: cynamonka »

Wiele poupadało, ale sporo też się podniosło,wiele zależy od tego jakiego rodzaju jest to biznes.
Ja prowadzę niewielką , rzemieślniczą piekarnię, mnie się udało,pandemia mnie nie pokonała,ale kilka zmian też musiałam w swoim biznesie wprowadzić. Zaczęłam od zakupu lepszego,bardziej wydajnego sprzętu,by nie tracić czasu i móc każdego dnia zaopatrywać więcej klientów w swoje wypieki.
Postawiłam na nowoczesną dzielarkę do ciasta https://multigastro.pl/dzielarki-zaokraglarki dzięki której nie muszę ciasta porcjować ręcznie,jest to wygoda i oszczędność czasu co w biznesie też ma spore znaczenie.


ODPOWIEDZ