Opakowania foliowe do pieczywa

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Opakowania foliowe do pieczywa

Post autor: Magiee54 »

Jeżeli ktoś z was zastanawia się nad zakupem opakowań foliowych do pieczywa i zależy wam na tym, żeby były one ekologiczne, to szczerze mogę wam polecić https://www.efekt.eu/oferta/piekarnictwo . Moim zdaniem jest to najlepszy producent takich opakowań w kraju. Prezentują się one naprawdę świetnie. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Opakowania foliowe do pieczywa

Post autor: Niko_dem »

Opakowania do pieczywa, ale i te dotyczące żywności muszą spełniać odpowiednie normy i być przede wszystkim bezpieczne dla konsumenta. Wiele wysokiej jakości opakowań żywności znalazłem tutaj: supravis.wixsite/com/supravis. To producent opakowań dla wielu branż, który od kilkudziesięciu lat zajmuje się ich produkcją, dlatego tam się zaopatruję.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Opakowania foliowe do pieczywa

Post autor: Kswerk »

Wiesz co, na rynku teraz znajdziesz producentów takich jak yanko/com/pl/ którzy dostosują opakowania do twoich potrzeb. może zainteresuj się bardziej tematem, albo do nich przedzwon po prostu

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Opakowania foliowe do pieczywa

Post autor: patrycja »

a stretch skąd wziąć?

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Opakowania foliowe do pieczywa

Post autor: minella »

Myślę że kupisz stretch tam gdzie jest taka folia bąbelkowa czyli w sklepie pakolandia, widziałam że mają tam przeróżne folie i taśmę klejącą


ODPOWIEDZ