Własny biznes

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Własny biznes

Post autor: kasiunia »

Jeśli prowadzisz własny biznes nigdy nie powinieneś oszczędzać na szkoleniach, także dla pracowników pracowników. Bardzo rozbudowana oferta szkoleń dla firm znajduje się w firmie Human Skills .Znajdziemy tam szkolenia miękkie jak i twarde . Uważam ,że wiele firm zaniedbuje szkolenia miękkie a są one niezwykle ważne i pomocne w obsłudze klientów firm oraz w kontaktach między pracownikami.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Własny biznes

Post autor: sofia11 »

Ja uważam, że świetnym pomysłem na biznes jest stacja ładowania wodorowego. Z tego co wiem ta firma tsg-solutions/com/pl/wodor/ zajmuje sie budową i wyposażeniem takich stacji. Co myślicie o takim biznesie? Rozważam też stację ładowania oraz paliw.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Własny biznes

Post autor: chorobo »

Ważna jest również odpowiednia prezentacja, którą można zaprezentować na spotkaniach z klientami lub innymi członkami Twojej firmy. Dzięki temu szybko zorientują się, co robisz i jakie są mocne strony Twojego biznesu. Taką prezentację przygotują bez problemu na stronie firmy tworzenieprezentacji/pl/prezentacje-prezi/ . Dzięki niej zabłyśniesz przed swoimi klientami i kontrahentami.

malinka
Posty: 231
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Własny biznes

Post autor: malinka »

Ja też od jakiegoś czasu samodzielnie prowadzę swój biznes. A dokładnie mam gospodarstwo rolne i od niedawna też zajmuję hodowlą zwierząt. Teraz poszukuję już nawet skup bydła lubuskie , ponieważ musiałam niektóre zwierzęta oddać, bo są już odpowiednio duże.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Własny biznes

Post autor: kasiunia »

Czy prowadzenie własnego biznesu jest proste? Tak i nie , jeśli jednak już zdecydujecie się na prowadzenie biznesu z powodzeniem możecie liczyć na pomoc. Na przykład kancelarii prawnych lub biur rachunkowych.Te ostatnie ogarną wam księgowość w firmie i relacje z Urzędem Skarbowym. Jest też coś takiego jak platforma crm pomagająca utrzymać relacje z klientami.System V-Desk jest systemem webowym posiadającym przyjazny interfejs, a obsługa CRM jest prosta i intuicyjna

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Własny biznes

Post autor: gitarka »

Warto też wiedzieć, jak przechowywać firmowe dokumenty. Całkiem dobrym rozwiązaniem będzie współpraca z firmą, która się specjalizuje w archiwizacji dokumentów. Jest to firma Archiveo: archiveo/pl/ . Polecam zapoznać się z ich ofertą.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Własny biznes

Post autor: zuzia852 »

Coraz więcej otwiera się własnych biznesów. Jak nie sklepy, to hurtownie. to fotowoltaika, to jeszcze inne rzeczy które jednak cały czas chodzą. Jeśli masz sklep i chcesz mieć coraz więcej klientów to należy mieć jakąś ciekawą wystawkę . A do tego będą ci potrzebne ekspozytory handlowe brooklyn/pl/products/ekspozytory-handlowe/ . Sami zobaczcie co to w ogóle jest na pewno się przyda w każdym sklepie czy hurtowni.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Własny biznes

Post autor: zdrowaja »

Nie jest łatwo dziś budować własny biznes i też dlatego sporo firm po prostu upada, a takie PKB wealth4living.net/finanse/pkb-per-capita-polska/ się zmniejsza. Niestety, zawsze mieliśmy jedno z najmniejszych w Europie i na świecie i na razie to się jednak nie poprawia za bardzo. Jednak polityka kraju jest skierowana na przyszłe pokolenia, nie na obecne.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Własny biznes

Post autor: chorobo »

;) ;) ;)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Własny biznes

Post autor: chorobo »

;) ;) ;)


ODPOWIEDZ