Własny biznes

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Własny biznes

Post autor: bubaa »

Ktoś wcześniej wspominał o konieczności nawiązania współpracy z drukarnią. Jeśli szukacie sprawdzonej w firmie Katowicach to zdecydowanie polecam Eticod. Oni działają w branży już od 25 lat, mają doświadczony zespół pracowników, świetny sprzęt, do realizacji swoich swoich projektów wykorzystują m.in druk fleksograficzny eticod/pl/etykiety-fleksograficzne/. Szeroka oferta, indywidualne podejście do klienta, niewygórowane ceny usług.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Własny biznes

Post autor: karinaMa »

Oczywiście, że tak! Przecież prowadzenie biznesu to często duże wyzwanie. Właśnie dlatego ja stoję na stanowisku, że warto sobie to maksymalnie ułatwiać. Na pewno dobrym pomysłem byłoby skorzystanie z możliwości platformy sprzedażowej CStore. W cstore/pl/sklep-dropshipping macie to dobrze opisane, więc koniecznie przyjrzyjcie się jej bliżej już teraz.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Własny biznes

Post autor: bubaa »

Żyjemy obecnie w dość trudnych i wymagających czasach więc prowadzenie biznesu aktualnie to wcale nie taka prosta sprawa. Warto nawiązywać kontakty biznesowe, które mogą się przyczynić to rozwoju naszej firmy. Jeśli zajmujecie się przemysłem czy produkcją to na pewno warto zainteresować się ofertą firmy OQEMA oqema/pl/. To znany i ceniony dystrybutor surowców chemicznych, spożywczych czy kosmetycznych.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Własny biznes

Post autor: bodo »

Myślę, że każdy kto prowadzi własny biznes powinien zerknąć sobie tutaj fordata/pl/data-room-vs-dropbox/. Jest tam bowiem niezwykle ciekawy artykuł na temat bezpiecznej alternatywy dla Dropboxa do Due Diligence. Myślę, że taka wiedza się przyda. Wiele zadań można bowiem w ten sposób wykonać znacznie szybciej i sprawniej, a przede wszystkim bezpiecznie.

izka
Posty: 28
Rejestracja: pt mar 05, 2021 1:16 am
Re: Własny biznes

Post autor: izka »

Warto pomyśleć o otwarciu własnej stacji paliw. Dzięki temu można naprawdę sporo zarobić i to między innymi dzięki temu, że w niedziele pozamykane są sklepy. Jeśli chodzi o budowę i wyposażenie stacji paliw, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj tsg-solutions/com/pl/ . Oferują wiele ciekawych rozwiązań w tym zakresie.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Własny biznes

Post autor: lunka »

Nie wiem z jakiego założenia wy wychodzicie, ale dla mnie bardzo ważne jest to, aby ograniczyć wszystkie koszty w firmie do minimum. Dlatego też zdecydowałam się na zakup urządzenia do nacinania kartonu. To jakie korzyści za sobą niesie, dowiecie się z : loboslink/pl/baza-wiedzy/urzadzenia-do-nacinania-kartonu-profipack-hsm/ Dajcie znać, czy planujecie rozważyć takie rozwiązanie.

oponka25
Posty: 33
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:49 pm
Re: Własny biznes

Post autor: oponka25 »

Posiadanie własnego biznesu to bardzo dobry pomysł lecz najlepiej jest wiedzieć w jakim kierunku w ogóle pójść. I tak koleżanka wpadła na pomysł założenia firmy sprzątającej. I tak szukaliśmy ile w ogóle kosztuje najpotrzebniejszy do sprzątania sprzęt. I tak też między innymi tutaj cleantec/com/pl/wozki-z-tworzywa-sztucznego-tsk-c-55_96.html trafiłam na takie wózki serwisowe, które zdecydowanie nam się przydadzą.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Własny biznes

Post autor: zuzia852 »

JA myślę właśnie o tym czy w moim biznesie by nie wprowadzić outsourcingu kadr i płac, tutaj ebrodnica/pl/polecane/12599-outsourcing-uslug-kadrowo-placowych-czy-wlasny-dzial-w-firmie-porownanie.html przeczytałem że takie rozwiązanie to oszczędności a na nich mi też zależy. Co wy na to? Prowadzicie własne działy kadr i płac?

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Własny biznes

Post autor: goskaa54 »

Strona internetowa to przetwarzanie różnych danych osobowych, a więc warto je zabezpieczyć wedle nowych przepisów o RODO. Warto wykupić certyfikat SSL na przykład tutaj domeny/pl/certyfikaty-ssl.html i mieć pewność, że dane innych użytkowników przeglądających stronę jest bezpieczna. Jest to tylko część oferty firmy więc radzę zapoznać się z całością bo może cię też zainteresować.

franka
Posty: 23
Rejestracja: wt mar 03, 2020 9:02 am
Re: Własny biznes

Post autor: franka »

Prowadząc własny biznes każdy myśli o rozbudowie swojej działalności. Mi akurat się udało. W sumie z dnia na dzień potrzebowałam kilkunastu osób do pracy a potem jeszcze więcej. Postanowiłam poszukać agenci pracy która mi pomoże. Na początku spróbowałam z jedną ale nie bardzo poszło. Potem dostałam namiary na Profit Group . Bardzo miło się zaskoczyłam już po pierwszym kontakcie. Wszystkie formalności z zatrudnieniem, szkolenia, opiekunów załatwiliśmy w mgnieniu oka. Współpraca jest bardzo owocna i bardzo się cieszę z tej współpracy.


ODPOWIEDZ