Własny biznes

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Własny biznes

Post autor: irenka »

Nie każdy biznes jest prowadzony w sieci. Co nie oznacza, że klienci nie szukają firm w sieci. Warto więc się pokazywać i komunikować w ten sposób z klientem. Fajnym rozwiązaniem będzie system rezerwacji online. Tutaj bookero/pl/ taki znajdziecie. System można zintegrować z fb lub stroną www. Ma też różne inne funkcje, które można wykorzystać w komunikacji z klientem.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Własny biznes

Post autor: chorobo »

Cześć. Wiecie co, jeżeli lubicie czytać różne artykuły związane z prowadzeniem własnego biznesu, to ja od siebie polecam wam zerknąć do luceossmart/com. Tam będziecie mogli przeczytać wiele ciekawych informacji, jak np. organizacja pracy zespołu serwisowego. Myślę że nie będziecie żałować, że tam zajrzeliście.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Własny biznes

Post autor: zuzia852 »

Skoro zdecydowałaś się prowadzić własny biznes, warto dołożyć wszelkich starań, aby odniósł sukces. Na pewno w tym celu najlepiej zadbać o to, aby firma istniała także w sieci. Czasami w związku z tym mogą pojawić się problemy z widocznością w wyszukiwarce google. W takiej sytuacji zobacz ten artykuł.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Własny biznes

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli posiadacie własny magazyn czy np. sklep to z pewnością przydadzą wam się elektryczne wózki paletowe , które czasami są dużo wygodniejsze niż wózki widłowe. Przede wszystkim ich koszt jest dużo niższy, a manewrowanie między wąskimi ścieżkami magazynu dużo łatwiejsze. Dodatkowo wózki paletowe z napędem elektrycznym wykorzystywane są z powodzeniem podczas rozładunku palet bezpośrednio z naczep ciężarówek, gdyż dzięki niewielkim rozmiarom mogą na nie wjechać.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Własny biznes

Post autor: zuzia852 »

Czy w firmie ważna jest elastyczność cen ? Pytam, ponieważ nie ukrywam, że myślę teraz nad tym wszystkim i nad tym, czy cokolwiek mogę zmienić, poprawić i bardziej dostosować do rynku. Przypuszczam, że coraz więcej osób w taki sposób również do tego wszystkiego podejdzie.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Własny biznes

Post autor: gitarka »

Myślę, że warto raz na jakiś czas wykonywać pomiary elektryczne: elektryk-krakow/pl/pomiary-elektryczne . To bardzo ważne, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych pracowników. Koniecznie się tym zainteresujcie.

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Pigwa »

Prowadzenie własnego biznesu wiąże się z koniecznością zakupu odpowiednich maszyn do wykonywania określonych prac. W niektórych branżach bardzo przydatna jest ładowarka teleskopowa, dzięki której możliwe jest przewożenie ciężkich materiałów nawet w bardzo trudnym terenie. Ładowarka dzięki wymiennym elementom jest wielofunkcyjna i może zastąpić bardzo różne maszyny takie jak dźwig czy ciągnik.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Własny biznes

Post autor: zezowaty »

Powadząc własny biznes, zatrudniając pracowników, trzeba pamietać o ich bezpieczeństwie. Dlatego znalazłem ofertę tu nietylkofiranki/pl/maseczki-ochronne/1629-4385-maseczka-dwuwarstwowa-bawelniana-wielokrotnego-uzytku.html Maseczki są obowiązujące. Te są dwustonne, hipoalergiczna, bezzapachowa. Mam zamiar od razu zamówić większą ilość.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Własny biznes

Post autor: karinaMa »

Najważniejsze to znaleźć takie rozwiązania, które realnie mogłyby okazać się dla Was najkorzystniejsze. Ja już teraz mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do cstore/pl/sprzedaz-hurtowa-b2b/comarch-optima/ i dowiedzieli się, w jaki sposób moglibyście już teraz poradzić sobie z rozkręceniem biznesu w oparciu o te technologie.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Mella »

No to może warto zastanowić się też nad wyborem dobrej i skutecznej autoklawy, jak enbio s sprawdza się swietnie jako urządzenie do sterylizacji akcesoriów oraz narzędzi kosmetycznych. Jeśli rozglądasz się za dobrymi ofertami w dobrych cenach to polecam zajrzeć na finefactory/pl/106532-autoklaw-enbio-s-torebki-do-steryl-200szt-90mmx135mm- w mojej opinii bardzo dobry model z resztą wiele salonów z niego korzysta. Do tego ma automatyczne raportowanie, żeby mieć co do tego pewnosc.


ODPOWIEDZ