Własny biznes

Awatar użytkownika
JuDaN
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:37 pm
Re: Własny biznes

Post autor: JuDaN »

Bardzo ciekawe propozycje. Może sam z nich skorzystam.

akacja56
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:53 pm
Re: Własny biznes

Post autor: akacja56 »

Jak wiemy od dawna, to własny biznes nie jest taki łatwy jak by się wydawało. Warto tutaj pomyśleć też czasem o plusach i minusach i bezpieczeństwie kupujących. Przyda się na pewno do tego system płatności online na bluemedia/pl/oferta/platnosci/platnosci-online , który na pewno będzie korzystny dla wielu osób kupujących, bo jak wiemy w sieci różne rzeczy się dzieją i każdy chce bezpiecznie kupować.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Własny biznes

Post autor: gitarka »

Magazyn lepiej sobie wynająć niż stawiać od zera. Istnieją firmy, które się specjalizują w kompleksowej obsłudze powierzchni magazynowych. Polecam zapoznać się z ofertą firmy 7R: 7rsa/pl/aktualnosci/wezwanie-akcjonariuszy-spolki-do-zlozenia-przez-nich-w-spolce-wszystkich-posiadanych-dokumentow-akcji-spolki . Moim zdaniem ich oferta jest całkiem interesująca.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Iskra »

Mi w prowadzeniu własnego biznesu bardzo pomogła profesjonalna firma drukarska. Chodzi mi tutaj konkretnie o https://www.drukarniasieradzki.pl/produ ... gon-rr-14/ . Mają wieloletnie doświadczenie, dlatego są w stanie zrealizować praktycznie każde zlecenie. Jeżeli macie jakieś konkretne pytania to polecam się z nimi kontaktować. Skutecznie doradzają.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Własny biznes

Post autor: bodo »

A wiecie co to jest biała lista podatników VAT? Wielu przedsiębiorców, którzy nawet od lat prowadzą firmy nie zdają sobie sprawy z tego, że bardzo ważna jest weryfikacja rachunku bankowego przed zapłatą kwoty przekraczającej 15 tys zł. Trzeba bowiem wpłacać należności wyłącznie na rachunek, który widnieje na tej liście. Jeśli okaże się, że go tam nie ma, to można mieć naprawdę duże kłopoty. Pomyślcie koniecznie nad tym.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Własny biznes

Post autor: karinaMa »

Bardzo dużo zależy od konkretnej sytuacji. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zajrzeli do magazynlbq/pl/cstore-opinia-i-recenzja-sprawdz-czy-i-kiedy-warto-zastanowic-sie-na-ta-platforma/ i dowiedzieli się, co konkretnie mogłoby sprawdzić się w Waszym przypadku. Dzisiaj wcale nie trzeba angażować tyle sił w rozwój biznesu, dlatego też powinniście już teraz dowiedzieć się, jakie stwarza to dla Was możliwości.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Własny biznes

Post autor: bubaa »

Prowadzenie własnej firmy to spore wyzwanie ale też ogromna satysfakcja :) jeśli zajmujecie się prowadzeniem magazynu czy prowadzicie firmę spedycyjną to na pewno warto zainteresować się ofertą firmy Schoeller Allibert. Znajdziecie u nich świetne jakościowo opakowania, kontenery czy pojemniki wykonane z dobrej jakości tworzyw sztucznych schoellerallibert/com/pl/news/products/jak-wybra-odpowiednie-pojemniki-magazynowe/. Wysoka jakość idzie tu w parze z niewygórowanymi cenami, można też liczyć na profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do klienta.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Własny biznes

Post autor: bodo »

Prowadząc biznes trzeba mieć wiedzę nie tylko na temat tego co robimy, ale również z zakresu księgowości. Wiecie w jaki sposób sprawdzić czy dana firma jest płatnikiem VAT? Tutaj infobrokering/com/pl/jak-sprawdzic-czy-firma-jest-platnikiem-vat można dowiedzieć się więcej na ten temat. Macie tam wszystko dokładnie i w sposób przystępny wyjaśnione.

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Własny biznes

Post autor: charakterna »

Ja tam planuje taki mini biznes u siebie w domu otworzyć. A planuje gotować na zamówienie różne konkretne przysmaki. Jest to dobry pomysł, bo lubię gotować i robię to dobrze. Już nawet przeglądałam stronę sklepu Gastromania, bo byłaby mi potrzebna nowa brytfanna do pieczenia . Także powoli się do tego przygotowuje.

Stopka
Posty: 30
Rejestracja: śr sty 29, 2020 1:29 am
Re: Własny biznes

Post autor: Stopka »

Nasze biznesy na początku nie są duże. Najczęściej dlatego, że nie mam y zbyt wiele kasy do zainwestowania no i rozruch warto robić stopniowo, żeby nie przeinwestować. Trzeba się skutecznie reklamować, ale nasze biuro formy w rozruchu wcale nie musi być duże. Jak urządzić małe biuro doradzają specjaliści starachowicki.eu/artykul/male-biuro-na-poczatek/1107913


ODPOWIEDZ