Własny biznes

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Własny biznes

Post autor: chorobo »

Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to myślę że bardzo ciekawe rozwiązania w zakresie własnego biznesu można znaleźć na stronie firmy prograils/com. Mnie osobiście zainteresowało ruby on rails consulting i chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat. Dajcie znać, a będę wam bardzo wdzięczna.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Własny biznes

Post autor: Android »

Każdy biznes powinien mieć takie urządzenie jak niszczarka którą dostaniesz tutaj niszczeniedokumentow.eu/niszczarki-do-dokumentow/ Oczywiście nie tylko zakupisz u nich urządzenia ale możesz im zlecić niszczenie i utylizację dokumentów co zrobią zgodnie z przepisami o ochronie danych. Dzięki nim w firmie będzie porządek a tego chyba oczekuje każdy właściciel.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Pigwa »

Jeśli zastanawiacie się nad inwestowaniem to ciekawą opcją może być prawdą wirtualną. Obecnie dostępne są rozmaite platformy, na których można przeprowadzać bezpieczne transakcje. Są też takie strony jak ta gieldykryptowalut/pl/kursy-kryptowalut/ , gdzie znajdują się aktualne kursy wszystkich kryptowalut. Na ich podstawie możecie śledzić notowania.

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Mirkowa »

Też prowadzę firmę od ponad roku. Korzystam z internetu dostarczanego przez Seev seev/pl/ . Zwykły internet ryzykowny przy prowadzeniu sklepu internetowego ponieważ jestem administratorem danych i muszę zapewnić im bezpieczeństwo

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Własny biznes

Post autor: kasiunia »

Jeśli prowadzisz własny biznes z pewnością z godzisz się ze mną ,że jednym z ważniejszych elementów biznesowej układanki jest dobrze wyszkolony pracownik. Nie zawsze jednak pracownicy posiadają pożądane umiejętności , trzeba wtedy sięgnąć po specjalistyczne szkolenia np. szkolenia negocjacyjne .Wiedza i umiejętności tam zdobyte z pewnością pozwolą na lepszą obsługę klientów.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Bonia »

Kto prowadzi własny biznes wie, e polskie firmy inwestują w IT sporo pieniędzy, ale nie są one wydawane do końca racjonalnie. Wciąż mamy tendencję do przeinwestowywania w infrastrukturę itwiz/pl/hpe-jaki-sposob-obecne-technologie-moga-sprostac-wyzwaniom-biznesu/ Nie jest dziś tak, że jak dział IT ma budżet, to musi go koniecznie wydać.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Własny biznes

Post autor: malinka »

Mam biznes, niewielki, ale wymagający prowadzenia składowania towarów. Są to elementy ciężkie, metalowo-drewniane i dlatego potrzebna mi jakaś wypożyczalnia wózków widłowych . Może coś polecicie? Dodam, że nie musi to być najtańsza opcja, ponieważ nie mam za dużo kosztów w przedsiębiorstwie i zależałoby mi, by to zmienić. To jak? Macie jakieś wskazania dla mnie, tak na początek?

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Własny biznes

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli prowadzicie własny biznes to z pewnością warto zainwestować w porządne maszyny usprawniające pracę. Na pewno wózek widłowy unoszący sprawdzi się we wielu sytuacjach i będzie inwestycja na bardzo długi czas. Sprawdzą się one zarówno w małych jak i większych firmach, a ich cena jest zależna od wielu czynników np. wózek widłowy z masztem będzie dużo droższą opcją.

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Własny biznes

Post autor: silence »

Prowadzę od roku sklep z kosmetykami i zainteresowała mnie oferta firmy packfully/pl/oferta/fulfilment/#pakowanie_i_wysylka, która oferuje realizację zamówień do klientów na bardzo dobrych warunkach. Na ten moment sama z dwoma pracownikami zajmujemy się wysyłką, jednak często nie wyrabiamy się terminowo i myślę, że fulfilment by był dobrym rozwiązaniem. Czy ktoś z Was korzystał z usług tej firmy?

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Własny biznes

Post autor: bodo »

Koniecznie zapiszcie sobie namiar na tę stronę hrk/pl/pl/dla-klienta/executive-search . Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o rekrutację kadry zarządzającej. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania, które będą dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych.


ODPOWIEDZ