Własny biznes

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Własny biznes

Post autor: goskaa54 »

Jakie macie pomysły na załozenie biznesu? co według was ma teraz popyt? ja zastanawiam się nad zakładem Groomerskim, jest to fryzjer dla zwierząt. Na stronie sklep.germapol/pl/pl/degazowki.html znalazłam potrzebne artykuły do prowadzenia takiej działalności i zastanawiam się nad popytem. Jak myślicie wypali w dużym mieście?

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Luna077 »

Prowadzenie własnego biznesu to duże wyzwanie, ale przynosi duże zyski i wreszcie zamiast pracować dla kogoś można pracować dla siebie. W przypadku większości firm od czasu do czasu lub na co dzień jest potrzeba korzystania z samochodu. Ostatnio dowiedziałam się, że wiele firm decyduje się na wynajmowanie samochodów - fleetcorp/pl/lodz/ zamiast na zakup. Dzięki temu nie trzeba na raz wydawać dużej ilości gotówki, a po prostu opłacać ten okres kiedy samochód jest w użytkowaniu. Odpada również opłata za OC czy przeglądy.

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Re: Własny biznes

Post autor: nikitta »

A co z reklamą? Polecacie jakieś dobre rozwiązania? Według mnie bez skutecznej reklamy ciężko jest odnieść sukces. Ja na ten moment zastanawiam się na przykład nad https://regalo.pl/kategoria-produktu/bi ... wizytowki/ Co uważacie?

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Laieta40 »

Prowadzenie własnego biznesu to zdecydowanie nie jest prosta sprawa. Dlatego warto zainteresować się czym jest service desk . Na tej stronie znajdziecie rzetelne informacje od profesjonalnej firmy, która zajmuje się takimi sprawami zawodowo. Gorąco polecam!

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Własny biznes

Post autor: wodzirej »

Czy już na samym wstępie jak startowaliście z swoją firmą to inwestowaliście w dobra reklamę? Bo mój tata twierdzi, że właśnie tak powinniśmy zrobić bo tylko tak możemy dać znać o swojej firmie. Może to i dobry pomysł, ale w jaki rodzaj reklamy zainwestować? Wtedy tatko pokazał nam ofertę tej firmy retio/pl/pl/searchquery/lady/1/phot/5?url=lady która to ma takie lady wstawiennicze idealne dla prezentacji naszych wyrobów. Może to i racja

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Własny biznes

Post autor: malinka »

Prowadzenie swojego biznesu jest z całą pewnością niezłym wyzwaniem dla każdego. O wiele aspektów trzeba zadbać, wiele rzeczy dopilnować. Tym bardziej kiedy prowadzimy firmę produkcyjną to musimy mieć na oku przykładowo maszyny, żeby nic nie stało w miejscu. Warto wiedzieć też, że przykładowo tutaj habasit/com/pl/power-transmission-belts.htm można kupić specjalne do taśm maszynowych i inne artykuły.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Własny biznes

Post autor: goskaa54 »

Ja myślę nad założeniem firmy taxi, w planach mam kupno spółki tutaj sprzedajspolke/pl/ Jest to miejsce w którym każdy moze kupić legalną czystą spółkę wraz z otwartym kontem bankowym. Prowadzenie spółki jest o wiele bezpieczniejsze niż prowadzenie działalności, dług sie za człowiekiem ciągnąć nie będzie a po za tym jednym z większych plusów jest to że nie musisz płacić ZUS.

Dzowana
Posty: 20
Rejestracja: ndz cze 14, 2020 9:45 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Dzowana »

Trudno się nie zgodzić z tym co piszecie. Jeśli prowadzimy firmę to nie możemy sobie pozwolić na sytuację w której nie mamy dostępnego samochodu. Czasami ludzie starają się oszczędzać, wybierając coś z drugiej ręki po jak najniższej cenie. Wcześniej czy później zobaczą tego negatywne skutki, szczególnie jak w ważnym momencie coś się zepsuje. Trzeba myśleć bardziej przyszłościowo i brać pod uwagę inne możliwości np. finansowania zakupu. Takie marki jak Renault mają bardzo dobre warunki, co widać przy modeli Trafic - renault/pl/samochody/samochody-nowe/trafic/wymiary.html Do tego przez długie lata właściwie nie musimy się niczym przejmować, tylko tym aby bak był pełen i ubezpieczeniem.

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Re: Własny biznes

Post autor: nikitta »

Inwestowanie w handel samochodami może okazać się bardzo opłacalny. Wszystko znalazłem pod tym linkiem https://www.carforfriend.pl/inwestycje- ... mochodami/ . Natrafiłem na niego na innym forum i jestem pod wrażeniem. Same profesjonalne i jasne porady można znaleźć w tym artykule. Z pewnością przyda się to wielu osobom.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Własny biznes

Post autor: malinka »

Dzisiaj niestety z każdej strony możemy zauważyć różne oszustwa, cyberprzestępstwo. Dlatego ważne jest to, aby uchronić swoją firmę przed wypływem cennych informacji. Firma Company Security Management Agency csmagency/pl/bezpieczenstwo-biznesu/ realizuje najróżniejsze projekty bezpieczeństwa, w tym również na obszarach IT. Możecie się do nich zwrócić. Dzięki nim wasz poziom bezpieczeństwa wzrośnie do maksimum.
Ostatnio zmieniony pn cze 29, 2020 10:37 am przez malinka, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ