Własny biznes

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Własny biznes

Post autor: zuzia852 »

Jak macie w planach własny biznes i obejmuje on sklepy stacjonarne to mam dla was coś co warto w nich instalować a mianowicie liczniki klientów. Tutaj optiguard/pl/liczniki-klienta/ możecie je zamówić wydajne i w dobrej cenie. Moja mama je u siebie ma i chwaliła zakup, dużo danych jej to dało.

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Magiee54 »

Ja z kolei szukam dobrego programu do umawiania wizyt dla fizjoterapeutów... Moglibyście coś polecić? Co sądzicie np. o https://rsqphysio.com/

kamilka45
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:48 pm
Re: Własny biznes

Post autor: kamilka45 »

Jak się ma własny biznes i to w sieci to warto pomyśleć o bezpiecznych płatnościach online. Widziałam ciekawe propozycje na dotpay/pl/ . Mają tam ekstra propozycje w dobrej cenie a do tego system ten w kilku krokach wgrywa się do naszego sklepu.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Własny biznes

Post autor: gitarka »

Możesz na przykład otworzyć swój żłobek. Usługi w tej branży zawsze będą na rynku potrzebne. Bardzo fajnym rozwiązaniem są projekty unijne lublin: kursor.edu/pl/projekty/ . Znajdziesz tam wiele takich projektów, które pomogą Tobie w otworzeniu i prowadzeniu własnego żłobka.

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Własny biznes

Post autor: charakterna »

Właśnie też zastanawiam się nad otwarcie swojego biznesu, ale jeszcze nie wiem dokładnie jakiego... Póki co to planuje sobie zajrzeć na stronę pomyslfirma/pl/pomysly-na-biznes/sklepy-internetowe-i-branze-w-ktore-oplaca-sie-zainwestowac/ , ponieważ widziałam tam cenne porady. Chociażby w jakie sklepy internetowe, branże inwestować.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Własny biznes

Post autor: violet »

Własny biznes to udogodnienia i wciąż rozwijające się nowości. Wiele firm musiało wprowadzić na przykład aplikacje, dla własnego bezpieczeństwa, ale i dla lepszej komunikatywności z klientem. A jeśli tak, to na pewno testy aplikacji mobilnych też jest potrzebny. Warto znaleźć firmę taką jak Edge One Solutions, która może nam je dobrze sprawdzić.

kaleta
Posty: 109
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Własny biznes

Post autor: kaleta »

Wystarczy Berberis i można nad tym wszystkim stosunkowo łatwo zapanować. Jeśli wszystkie elementy zostaną dobrze zrealizowane, to szybko zrealizujecie cele. Stawiajcie kolejne kroki rozsądnie, wtedy będzie tylko coraz lepiej, ale nie będzie tak, że uzyskacie to od razu - tak się nie da.

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Erin »

Własny biznes to bardzo dobry pomysł, ale pod warunkiem że wiemy co chcemy robić. A że ja lubię gotować to pomyślałam, że założę swoją gastronomię. Lecz zanim do tego dojdzie musze mieć pewność, że dane wyroby mięsne są bardzo dobrej jakości. I tak między innymi dowiedziałam się, że w Karol – Zakłady Mięsne znajdę dokładnie to czego poszukuję. Bo jest to zakład z rodzinnymi tradycjami i dla nich liczy się jakość danego produktu.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Własny biznes

Post autor: bodo »

Warto zerknąć sobie tutaj edoradca/pl/oferta/ulga-br-2/ i poczytać na temat ulgi badawczo - rozwojowe. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych informacji na ten temat. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić i przede wszystkim wprowadzić na rynek nowe produkty. Przede wszystkim można tam dowiedzieć się kto może skorzystać z takiej ulgi.

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Re: Własny biznes

Post autor: deborah »

Elegancka strona internetowa jest kluczem do sukcesu ;) Warto jest inwestować w agencję, która oferuje tworzenie sklepów online. Ja współpracuję z Heronart/pl i stworzyli bardzo estetyczny i przemyślany projekt. Mogę ich polecić z czystym sumieniem.


ODPOWIEDZ