Własny biznes

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Własny biznes

Post autor: menni »

Jest wiele pomysłów na biznes i tak naprawdę zależy co was interesuje. Tutaj biznesplan.net/pl/wlasna-szkola-jezykowa-jakie-sa-zarobki/ można poczytać o założeniu własnej szkoły językowej i jakie zarobki mogą być z takiego biznesu. Polecam zajrzeć

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Własny biznes

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli w waszym biznesie korzystacie z wózków widłowych to wiecie, że prędzej czy później będą one wymagały naprawy. Na pewno warto zainwestować w porządne części zamienne do wózków widłowych. Na rynku istnieje spory wybór, więc nie zawsze wiemy na co zwrócić uwagę, aby zakup był udany. Części do wózków widłowych warto zamawiać od producentów lub z firmowych sklepów. Będziecie wtedy mieć pewność, że produkt jest pełnowartościowy i podlega gwarancji.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Własny biznes

Post autor: kasiunia »

Prowadzenie biznesu wcale nie jest tak proste jak mogło by się wydawać. Uważam ,że tylko dobrze zorganizowane osoby na dłuższą metę dadzą sobie radę z tym wyzwaniem. Na samym początku prowadzenia każdej firmy jest wiele spraw, które trzeba ogarnąć i zastosować. Jedną z najmniej lubianych jest prowadzenie księgowości ale i tutaj są całkiem rozsądne rozwiązania. Na przykład specjalny prosty program do fakturowania , który znaleźliśmy w firmie Mega Tech i jesteśmy bardzo zadowoleni.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Własny biznes

Post autor: zdrowaja »

Nie można w jedną chwilę nauczyć się wszystkich biznesowych pojęć, tym bardziej że język angielski sporo ostatnio w tym namieszał. Wiecie na przykład, czym jest investment dictionary i jaki to ma wpływ na dalsze działania? Jeśli nie, co też jest dla mnie zrozumiałe, to zapraszam do spółki Assay, na pewno wszystko wam odpowiednio wytłumaczą.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Własny biznes

Post autor: chorobo »

Jak już jesteśmy w temacie własnego biznesu, to chciałabym się was zapytać, czy macie u siebie w firmie dział call center? Pytam, ponieważ ostatnio zainteresowała mnie oferta tego miejsca spikon/pl/wirtualne-call-center/ i zastanawiam się nad wprowadzeniem pewnych ulepszeń do swojej firmy. Dajcie znać, czy macie w tym temacie jakieś większe doświadczenie

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Własny biznes

Post autor: lustrzanka »

To jest coś co zawsze chciałam mieć i w zeszłym roku w końcu się udało ;) Poszłam w nowoczesne zabiegi w tym laserowe usuwanie włosów a to wszystko dzięki sprzętowi lightderm/pl/double-handles-diode-laser-hair-removal-diolasheer-ice-1200-pro/ który okazał się prawdziwym hitem. Na tego typu zabiegi mam najwięcej klientek ;)

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Pigwa »

Prowadzenie własnego biznesu wymaga przede wszystkim zakupu odpowiedniego wyposażenia. Jeśli planujecie otwarcie sklepu spożywczego, piekarni lub cukierni to zerknijcie na ofertę firmy toska-meble/pl/ , która oferuje profesjonalne meble dla wspomnianych branż. Firma Toska wykonuje meble dopasowane do potrzeb każdego klienta, dzięki czemu stworzenie idealnie wyposażonego lokalu nie stanowi żadnego problemu.

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Własny biznes

Post autor: farah557 »

Podstawą sukcesu w prowadzeniu własnej firmy jest odpowiednia reklama w social mediach. Osobiście korzystam z usług agencji greenweb/pl/ - stworzyli dla mnie fajnie działającą stronę, a obecnie pracujemy nad uruchomieniem sklepu internetowego.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Własny biznes

Post autor: sofia11 »

Jesli chodzi o eksport do rosji to musisz mieć załatwione dokumenty, które pozwolą ci na przewiezienie towaru przez wschodnia granicę. Możesz załatwic je w CCRW czyli Centrum Certyfikacji Rynków Wschodnich.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Własny biznes

Post autor: pariss »

pomysłów na biznes jest jak widać wiele :) jeśli ktoś z Was zdecydował się na otwarcie sklepu odzieżowego to na pewno przyda Wam się namiar na firmę sklep.moremannequins/pl/. U nich znajdziecie wszystko co niezbędne tj manekiny, regały czy ekspozytory na przykład na biżuterię. Dobry stosunek jakości do ceny, sprawna realizacja zamówień.


ODPOWIEDZ