Własny biznes

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Własny biznes

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli posiadacie w swoim biznesie takie sprzęty jak wózki widłowe czy paleciaki to doskonale zdajecie sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest bieżąca konserwacja i naprawa maszyn. Paleciaki nie są skomplikowane w budowie, dlatego niektóre naprawy bez trudu wykonacie samodzielnie. Na stronie toyota-widlowe/pl/blog/29_naprawa-paleciakow.html możecie przeczytać świetny artykuł na temat pojawiających się problemach technicznych np. problem z widłami czy olejem.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Własny biznes

Post autor: karinaMa »

Najważniejsze to zastanowić się, co mogłoby być dla Was najkorzystniejsze w ramach otwarcia własnego biznesu. Na stronie cstore/pl/blog/jak-dziala-sklep-internetowy/ znajdziecie sporo cennych informacji, które mogłyby okazać się dla Was bardzo przydatne. Pomyślcie nad tym już teraz.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Własny biznes

Post autor: zezowaty »

Najważniejsze dla mnie to odpowiedni zespół ludzi z dobrym wykaształceniem . A jeśli np będziecie szukać pracownika IT to skorzystajcie z firmy tu teamquest/pl/ Przedstawiacie im swoje oczekiwania i oni zajmują się resztą. Ja w ten sposób zyskałem świetnego fachowca.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Własny biznes

Post autor: sofia11 »

My chcemy rozszerzyć nasze działania marketingowe dlatego myślę o odzieży reklamowej od GQB. Widziałam, ze mają bardzo szeroką ofertę i świetne ceny. Bardzo podobają mi się ich Polary z haftem loga. Ktoś z was już je zamawiał? Jak się sprawdzają?

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Własny biznes

Post autor: Kswerk »

A organizowane są u was paczki świąteczne dla pracowników? u nas są organizowane i można zamawiać w hurtownia-smakosz/pl/paczki-swiateczne/ Moim zdaniem to super gest ze strony pracodawcy

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Własny biznes

Post autor: bubaa »

A ja planuje w najbliższym czasie otworzyć sklep stacjonarny z odzieżą damską oraz dziecięcą :)już prawie wszystko gotowe, ostatnio zamawiałam nawet manekiny z firmy sklep.moremannequins/pl/. Ogromny wybór, rozsądne ceny, szybka realizacja zamówień. znajdziecie tu też funkcjonalne regały czy stoły do ekspozycji.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Własny biznes

Post autor: Android »

Jak prowadzisz własny biznes to będzie potrzebny system wydajny system zarządzania bo dzisiaj liczy się czas obsługi. Klienci chcą mieć zakupiony towar lub usługę od ręki więc musisz zrobić wszystko aby im to zapewnić. Polecam skorzystać z oferty wins/pl/ który to stworzy oprogramowanie zgodne z twoimi potrzebami. Mają wiele udanych wdrożeń więc poradzą sobie i z twoim.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Własny biznes

Post autor: Danuta »

Ja postawiłam na zkład krawiecki i nie żaluję tej decyzji. Znalazłam też sklep z tanimi tkaninami. Ostatnio np trafiłam na taką ofertę tu tkaniny24/pl/Szyfon-c134 Z tego materiału uszyję wieczorowe kreacje. A jak ktoś z was też szyje i szuka tkanin, to patrzcie w zakladki. To świetnie zaopatrzony sklep z niskimi cenami.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Iskra »

Własny biznes nie obejdzie się bez odpowiedniego oprogramowania. Ja swoją firmę zabezpieczyłem dzięki rozwiązaniom firmy https://www.vebo.pl/movavi-video-suite . Mają tam najnowsze aktualizacje wszelkich swoich programów. Dzięki temu wiem, że jestem pod stałą i jak najbardziej aktualną ochroną. Poza tym mają tam całe mnóstwo świetnych i przydatnych narzędzi.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Własny biznes

Post autor: lunka »

Teraz praktycznie każdy prowadzi biznes w sieci, więc warto skupić się na nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązaniach. My niedawno podjęliśmy współpracę z enicom/pl/ Jest to firma, która świadczy usługi z zakresu outsourcing IT. Koniecznie zapoznajcie się z ich ofertą, bo naprawde warto!


ODPOWIEDZ