Dentysta

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Dentysta

Post autor: deborah »

Dentysta Kraków - jaki gabinet stomatologiczny polecacie?

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Dentysta

Post autor: sofia11 »

Ja polecam ten gabinet stomatologiczny mildmed/pl/nasze-uslugi/protezy-zebowe/ Bez problemu się tam umówisz, mają szybkie terminy i świetnych specjalistów. Ja rozważam protezę. Mam dwa wyrwane zęby i strasznie przeszkadza mi ich brak.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Dentysta

Post autor: chorobo »

Warto zajrzeć pod ten link drbaron/pl/ . Rzecz jasna, jeśli poszukujecie jakościowego dentysty. Ostatnio udało mi się znaleźć to centrum stomatologii i muszę przyznać, że wcześniej o nich nie słyszałem, a szkoda. Mój znajomy chwalił to miejsce, więc myślę, że warto się do nich wybrać.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Dentysta

Post autor: zuzia852 »

Możecie napisać gdzie najlepiej udać się na rtg zębów katowice ? Koniecznie muszę wykonać rentgen, bo wychodzą mi ósemki i przyczyniają się do przesuwania innych zębów. Najprawdopodobniej trzeba będzie je wyciąć, ale najpierw trzeba sprawdzić ich umiejscowienie.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Dentysta

Post autor: kasiunia »

Dzięki osiągnięciom techniki, które stosuje się w leczeniu uzębienia leczenie jest dużo bardziej skuteczne i mniej inwazyjne. Wszystko za sprawą min. mikroskopu. Leczenie kanałowe mikroskopowe poprzedza diagnostyka, do której niezbędne jest wykorzystanie zdjęć radiologicznych lub wykonanych przy pomocy tomografu komputerowego .To wszystko razem powoduje ,że leczenie jest niezwykle skuteczne a skutków ubocznych nie ma. Mamy w końcu XXI wiek.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Dentysta

Post autor: lunka »

Czy ktoś z was zdecydował się moze na prostowanie zębów nakładkami i powie mi, jak efekty? Odkąd pamiętam, to mam krzywy zgryz i chciałabym w końcu coś z tym zrobić.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Dentysta

Post autor: bubaa »

ja też jestem po dość długim i skomplikowanym leczeniu. Jeśli szukacie sprawdzonej kliniki w Toruniu to zerknijcie sobie na ofertę alldente-stomatolog/pl/. To miejsce idealne d la całej rodziny, także dla najmłodszych. Lekarze są wyrozumiali i cierpliwi, mają podejście do pacjenta w każdym wieku. Na plus rozsądne ceny leczenia i dogodne terminy.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Dentysta

Post autor: gitarka »

Szukam dobrego dentysty w Lublinie. Słyszałam o takiej opcji jak stomatolog lublin: adpclinic/pl/ . Jestem ciekawa, czy macie jakieś doświadczenie z tą kliniką? Szukam konstruktywnych opinii na ich temat.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Dentysta

Post autor: malinka »

Mojej siostrze ułamał się ostatnio ząb i straszenie ją zaczął boleć. Dlatego zgłosiła się na pogotowie dentystyczne NISDB nisdb.net/odbudowa-zeba i tam wszystkim się zajęli fachowo i bezproblemowo. Szybko wyleczyli i odbudowali ząb, a ból automatycznie ustał. Także warto się do nich zgłosić...

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Dentysta

Post autor: Pigwa »

Jeśli chodzi o leczenie zębów to najlepiej korzystać z prywatnych gabinetów stomatologicznych. Ja od wielu lat chodzę do dentysty do centrum Danea danea/pl/ . Tam można skorzystać z rozmaitych usług stomatologicznych. Gabinet jest nowocześnie wyposażony, dzięki czemu wszystkie badania i kompleksowe leczenie przeprowadzane ś na miejscu.


ODPOWIEDZ