Fotel do biura

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Fotel do biura

Post autor: lunka »

Rozglądam się właśnie za nowym fotelem do biura. Czy jesteście w stanie mi coś polecić? Nie ukrywam, że najbardziej podoba mi się skórzany fotel biurowy Jednak czy taki fotel faktycznie jest wygodny? Może ktoś z was ma większą wiedzę na ten temat?

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Fotel do biura

Post autor: knot »

Fajne sa te fotele rm 58l . Nowoczesny design przyciaga wzrok i tworzy ciekawy charakter, a forma jest wygodna w uzytkowaniu

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Fotel do biura

Post autor: miksturka »

ja ostatnio zamowilam sobie taki fotel do pracy biurowej elampy/pl/fotele-biurowe/13038-fotel-biurowy-misso.html rewelacja, siedze po kilka godzin dziennie i bardzo komfortowo.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Fotel do biura

Post autor: Pigwa »

Fotel do biura powinien być wygodny i ergonomiczny. W biurze z reguły spędza się dużo czasu w pozycji siedzącej, dlatego trzeba zapewnić kręgosłupowi solidne podparcie. Ja sobie do biura kupiłam taki fotel gamingowy od DXRacer. To producent bardzo wygodnych foteli gamingowych. Fotele te sa świetni wyprofilowane, solidne i mają specjalne poduszki, które gwarantują dobre podparcie kręgosłupa. Nawet po wielu godzinach siedzenia w tym fotelu nie mam bólu pleców. Naprawde polecam.


ODPOWIEDZ