Pomysły na biznes

zdrowaja
Posty: 171
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: zdrowaja »

Nie ma złych pomysłów, tylko pomysły niedopasowane do potrzeb rynku. Dlatego zanim zaczniemy działać, warto ogólnie sprawdzić, co będzie konieczne. Dodam może, że także i taka księgowa z Krakowa https://ksiegowakrakow.com/ w biznesie może sporo dać. Nie, że namawiam Was na coś, ale jednak fiskus może się do Was doczepić, jak coś nie będzie pasować.

Pigwa
Posty: 113
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: Pigwa »

Jednym z pomysłów na biznes może być zakład produkcyjny. Oczywiście wymaga to dużego wkładu finansowego oraz odpowiedniego przygotowania miejsca do produkcji. Każda hala przemysłowa powinna być wyposażona w kominy przemysłowe, które odprowadzają gazy powstające w procesach produkcji. Komin taki powinien być odpowiednio dopasowany do branży i wykonany z materiałów wysokiej jakości. Firma Lavaster oferuje przygotowanie kominów od projektu po montaż.

violet
Posty: 168
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: violet »

Z tym biznesem to różnie bywa, ale wydaje mi się, że najważniejsi są obcy ludzie. A tak przynajmniej powinno być. No i ich dane musicie zapamiętać i zadbać o nie. Jestem pewna, że to będzie skuteczne działanie i dzięki temu świetnie sprawdzicie się jako zaufani kontrahenci. Możecie także zamówić usługi rodo .

menni
Posty: 181
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: menni »

Dodam od siebie do tematu że jest coś takiego jak konsolidacja kredytów firmowych Poznań , ostatnio czytałam. Zatem jeśli pożyczycie pieniądze na firmę a ostatecznie zrobi się z tego dług to warto zdecydować się na konsolidację

lustrzanka
Posty: 48
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: lustrzanka »

W biznesie liczy się sprawny przepływ informacji, przez co zainteresowałem się https://ready-os.com/pl/. Ciekawy system do zarządzania wszystkim co istotne w firmie, z dosłownie jednego miejsca.

kasiunia
Posty: 147
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: kasiunia »

Przede wszystkim wiele albo nawet wszystko zależy od wykształcenia i umiejętności.Świetnym biznesem, który zawsze znajdzie klientów jest biznes w dziedzinach związanych z medycyną. Oczywiście niezbędne są określone uprawnienia i trzeba wiedzieć jak taki biznes prowadzić. Znajoma otworzyła gabinet fizjoterapeutyczny i okazało się ,że może liczyć na wiele udogodnień. Jednym z nich jest odpowiedni program do prowadzenia gabinetu w którym dokumentacja medyczna w formie elektronicznej to normalna rzecz. Powoduje to bardzo duże ułatwienia w prowadzeniu gabinetu lekarskiego.


ODPOWIEDZ