Pomysły na biznes

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: zuzia852 »

Moim pomysłem na biznes był sklep internetowy z odzieżą, prowadzę go już od dobrych kilku lat i wam powiem że warto było otworzyć, zarabiam wiele. Teraz szykuję się w nim na audyt wewnętrzny, tutaj lowiczanin.info/pl/651_materialy_partnera/285450_w-jaki-sposob-audyt-wewnetrzny-moze-pomoc-w-minimalizowaniu-ryzyka-dzialalnosci-firmy.html możecie więcej o nim poczytać. Jest potrzebny co kilka lat moim zdaniem.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: pikawka »

Własna firma to przyjemnosci ale i obowiązki. Po za tym, trzeba cały czas walczyć o naszego klienta, którego moglibysmy pozyskać. Zastanawiam sie jak to najlepiej zrobić, dlatego patrze tutaj firmaster/pl/baza-wiedzy/firmowa-strona-internetowa-co-powinna-zawierac-aby-zdobywala-odwiedzajacych-i-klientow za sposobami na to by zyskać klientów.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Pomysły na biznes

Post autor: karinaMa »

Najważniejsze to znaleźć sposób pracy, z któym będziecie się czuli dobrze. W cstore/pl/gotowy-sklep-internetowy/ znajdziecie bardzo ciekawe porady w kontekście otwierania sklepu internetowego. Pomyślcie nad tym dobrze już teraz, bo to bardzo ważna rzecz. Może to mieć bardzo duży wpływ na efektywny rozwój Waszej firmy, pamiętajcie o tym.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: zezowaty »

Jak już się zdcydujecie na włsny biznes, to moze sprawdźcie tą ofertę tu innovation.net/pl/ Pomoc profesjonalna nie zaszkodzi a raczej pomoże. To biuro rachunkowe proponuje wiele usług. Min doradztow podatkowe, usługi księgowe itp. Warto zapoznać się z tą propozycją.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: Danuta »

Chyba nie ma jednego sprawdzonego pomysłu na biznes. To chyba zależy od wykształcenia, zainteresowań itp. Ale jak już się zdecydujecie, to warto może zapoznać się z tą ofertą tu bttp/pl/#jestesmy-blisko Ta firma służy doradztwem podatkowym, prawnym i kompleksową obsługą księgową, kadrowo-płacową.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: Android »

Jeśli chodzi o pomysł na biznes to produkcja mebli powinna być dobrym pomysłem o ile masz miejsce na produkcję. Jeśli chodzi o dostawcę komponentów to pełne wsparcie masz w tej firmie gtv/com/pl/pl/ Dzięki nim szybko dostaniesz okucia, prowadnice czy systemy szafkowe a nawet oświetlenie LED. Ty musisz tylko to złożyć i sprzedać swoim klientom.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że ostatnio zainteresowały mnie metody optymalizacji kosztów. Poszperałam trochę w sieci i znalazłam firmę, która pomaga w redukcji wydatków w firmie. Możecie ich znaleźć pod tym linkiem: euroimpex/pl/uslugi/optymalizacja-kosztow/ . W moim mniemaniu, naprawdę warto sprawdzić ich ofertę, ponieważ są skrupulatni i profesjonalni.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli prowadzicie własny magazyn lub halę produkcyjną, to wiecie, że bez wózka widłowego nie dacie rady funkcjonować. Na początku warto przemyśleć wynajem wózków widłowych, który może okazać się korzystniejszą opcją od zakupów. Istnieje wiele firm, które się tym zajmują, doradzą najlepsze rozwiązania. Pamiętajcie jednak, aby dokładnie przeanalizować treść umowy, którą zawieracie.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: Iskra »

Prowadząc swój biznes warto wyposażyć się w odpowiednie narzędzia ułatwiające pracę, na przykład program do rozliczania faktur. Ja w swojej firmie zakupiłem oprogramowanie https://www.vebo.pl/mfaktura-standard - jestem zadowolony, bo oszczędza to bardzo wiele cennego czasu. Program jest w niskiej cenie, dlatego każda firma może na niego sobie pozwolić.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: pikawka »

Według mnie warto też pomyśleć o tym by zastrzeć własną markę. Uważam, ze znalezienie czego takiego znakitowarowe/com/pl/ i zadbanie o znak towarowy jest bardzo ważny. Jak już coś promować to takiego co zapewni to że nikt nie ukradnie Twojej marki.


ODPOWIEDZ