Pomysły na biznes

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: gitarka »

Pamiętajcie też koniecznie o załatwieniu wszystkich formalności związanych z prowadzeniem własnej działalności. Poczytajcie więc o tym, czym są ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: eco-expert.eu/ . Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: chorobo »

Jeśli mogę coś doradzić, to moim zdaniem dużo możliwości wyboru jeżeli chodzi o stelaże i mufy można znaleźć na stronie tego sklepu cabinex/pl/16-stelaze-i-mufy Koleżanka poleciła mi to miejsce i muszę przyznać, że ich oferta jest naprawdę ogromna. Daj mi znać, jeśli kiedykolwiek robiliście tam zakupy.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: kasiunia »

Każdy sposób na prowadzenie biznesu jest dobry, jeśli jest skuteczny. W prowadzeniu biznesu można liczyć na szeroką pomoc jeśli chodzi o różnego rodzaju programy, aplikacje czy nawet firmy zewnętrzne. Czy wiecie ,że są systemy wspomagające przedsiębiorców w takich zadaniach jak zarządzanie budżetem ? Otóż wszystko dzieje się za sprawą bardzo dobrego systemu V-Desk, który ma za zadanie wspomagać wydatkowanie środków w ramach ustalonych planów. Istnieje także mozliwość kontrolingu tej tematyki w firmie.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: paulajacka12 »

Pomysłów na pewno jest sporo, ale ważne robić coś co się lubi. Jeśli chcecie otworzyć własny gabinet kosmetyczny to warto zadbać o odpowiednie wnętrze. Na stronie ergostore/pl/oferta/aranzacja-i-projektowanie-wnetrz-sklepowych/ możecie poznać firmę oferującą między innymi tego typu usługę. Dopasują wnętrze do Twoich wymagań, aby klienci z wielką chęcią chcieli do was wracać i czuli się komfortowo w przeznaczonej dla nich przestrzeni.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: patrycja7 »

Na każdym etapie edukacji przydadzą się różne akcesoria biurowe takie jak przekładki do segregatora: biurwa/pl/szuflady-na-dokumenty . Dlatego warto wiedzieć, że można zamówić je online. Polecam rozejrzeć się właśnie w sklepie internetowym Biurwa, gdzie znajdziecie też akcesoria szkolne.

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: silence »

W czasie pandemii przekonałam się, że otworzenie sklepu internetowego było strzałem w dziesiątkę. Wtedy, gdy inni byli zamknięci, ja pracowałam na pełnych obrotach. W tej branży trzeba posiadać stronę internetową i skonfigurować ją pod sklep internetowy. Na mhw/pl/domeny upewniłam się, że domena, którą chcę jest wolna i ją zarejestrowałam. Oprócz domeny posiadam też hosting od tej firmy i za całość płacę naprawdę mało. Jak planujecie założyć stronę firmy, to mhw gwarantuje wysoką jakość.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: zuzia852 »

Powiem szczerze, że rozważam kwestie związane z faktoringiem i muszę przyznać, że wiele kwestii mnie ciekawi. Przede wszystkim to, czy wybrać faktoring bankowy, czy pozabankowy. Trafiłam na artykuł o wadach i zaletach obydwóch opcji - firmowakasa/pl/czy-warto-korzystac-z-faktoringu-bankowego/ . Myślę, że to pomoże mi podjąć decyzję.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: kasiunia »

Czy wiecie ,że europejskie firmy rozwijają się technologicznie wolniej niż firmy w USA? Europa może poszczycić się tytułem lidera w zaledwie dwóch spośród dziesięciu najważniejszych technologii, takich jak sztuczna inteligencja czy chmura obliczeniowa. Przyczynić się to mogło do powstania luki technologicznej między firmami europejskimi i firmami z USA. To ważne dla firm europejskich aby nadgonić te opóźnienia.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: sofia11 »

Myślę, że firma wykończeniowa to dobry pomysł. Ludzie cały czas będą się remontować, wykańczać domy itd. Gdybyście potrzebowali odpowiedniej odzieży roboczej to warto zapoznać się z ofertą tej firmy pro-materials/pl/Spodnie-dla-malarzy-Snickers-3375-p140 Mają wysokiej jakości odzież w dobrych cenach.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: chorobo »

;) ;) ;)


ODPOWIEDZ