Pomysły na biznes

ameliadudek12
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:35 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: ameliadudek12 »

Zastanawialiście się może nad uprawą pieczarek? Jeśli tak, to myślę, że warto zrealizować ten pomysł. Tutaj luckygrower/com/wozek-do-zbioru-pieczarek-lg-me-z-reczna-wyciagarka-economy-line/ jest namiar na całe wyposażenie. Można tam bowiem sprawdzić co ile będzie kosztować. Myślę, że warto przede wszystkim postawić na niszowy, ale sprawdzony biznes, aby wydatek szybko się zwrócił.

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: Domis3223 »

Moim pomysłem na biznes był zakład krawiecki, z racji tego, że to moje hobby, jak i interesuje się bardzo różnego rodzaju robótkami ręcznymi od szydełka po szycie na maszynie czy malowanie. Mój zakład jest nieduży, kupiłam dwie maszyny pl.strima/com/maszyny-do-szycia-i-akcesoria/cat-2002132?query=juki i zatrudniłam koleżankę, która się tez lubuje w tym temacie i tak działamy sobie razem, tworząc nowe wariacje.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: bodo »

Można też pozyskać fundusze unijne dla swojego biznesu. Pomyślcie o tym. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ nie trzeba angażować swoich środków. Tutaj edoradca/pl/oferta/doradztwo-europejskie/audyt-unijny/ można sobie poczytać jak do tego dążyć. Jest tam bowiem wiele ciekawych informacji na temat audytu unijnego, który może wiele pomóc.

malinka
Posty: 231
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: malinka »

Ja zaś planuje prowadzić swoją restaurację i tak zastanawiam się gdzie kupić kloce masarskie, garnki, drobne agd itd. Generalnie słyszałam, że sklep Gastromania ma sporo do zaoferowania ze swojej strony, także do nich może warto byłoby się zgłosić. Co wy na to?

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: kygo »

Niezależnie od branży, musisz pamiętać o odpowiednim wyposażeniu biura. Warto w tym celu odwiedzić biurowy sklep internetowy Biurfan: biurfan/pl/folia-laminacyjna-apex-a4-80mic-id-4865 . Znajdziesz tam najróżniejsze biurowe akcesoria.

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: charakterna »

Wiecie większość z was prowadzi taki biznes, gdzie korzysta się z najróżniejszych maszyn. Ale czy orientujecie się w ogóle, gdzie kupić dobrej jakości części do nich? Bo, w sumie jest to też bardzo ważne. Ja ostatnio zauważyłam, że artykuły takie jak wkładki denison można dostać na stroni tdfsystem/com.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Pomysły na biznes

Post autor: karinaMa »

Ale najważniejsze chyba będzie i tak znalezienie czegoś, na czym się znacie i co realnie sprawia Wam przyjemność. Nie ma co ukrywać, że dzisiaj struktura prowadzenia biznesu znacząco się zmienia. Osobiście wychodzę z założenia, że bardzo ciekawą opcją może być chociażby skorzystanie z takich sposobów, jakie oferuje cstore/pl/sprzedaz-hurtowa-b2b/ To bardzo dobry pomysł na otwarcie biznesu opartego o dropshipping.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: paulajacka12 »

A może szycie ubrań? Warto zaopatrzyć się w dobrej jakości softshell materiał , który nadaje się idealnie do ciepłych, sportowych ubrań. Klienci na pewno będą zadowoleni z wysokiej jakości wykonania, ale także składu materiału, który da się mocno odczuć. Charakteryzuje się on bardzo miłym noszeniem, jest ciepły i wiatroszczelny. Ubrania sportowe np. takie do wędrówek w góry są bardzo potrzebne, aby nie spadła nam temperatura ciała podczas nagłej zmiany pogody.

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: Domis3223 »

Jeśli prowadzisz poważny biznes, zainwestuj też w swój wygląd, aby na spotkaniach biznesowych wyglądać odpowiednio warto zainwestować w bardzo dobre garnitury. Ja polecam centrum krawieckie tailorcrafts/pl/ w Poznaniu, gdzie uszyją garnitur dokładnie skrojony na Ciebie, z uwzględnieniem wszystkich twoich wymagań i uwag.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: zuzia852 »

Moim pomysłem na biznes był sklep internetowy z kosmetykami i teraz myślę nad tym jak go rozreklamować. Tutaj aobiznes/pl/aktualnosci/porady/jak-budowac-wizerunek-marki-za-pomoca-instagrama polecają budowanie wizerunki marki na instagramie i oficjalnym koncie firmy. Czy u was stosujecie taką strategię? Ponoć ma dobre efekty.


ODPOWIEDZ