Pomysły na biznes

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Pomysły na biznes

Post autor: Laieta40 »

Zastanawiacie się nad założeniem własnego przedsiębiorstwa bez wychodzenia z domu? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę wam polecić tą stronę https://www.download.net.pl/skuteczny-b ... u/n/17626/ . Znajdziecie tam parę ciekawych przykładów, które pomogą wam naprowadzić was na stworzenie własnego przedsiębiorstwa. Polecam gorąco wszystkim przyszłym przedsiębiorcom!

Sabrinka
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:56 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: Sabrinka »

Pomysłów na biznes jest bardzo wiele. Wszystko zależy od tego co nas interesuje. A że my bardziej stawiamy na maszyny różnego typu więc szukamy firmę firmy świadczącej tego typu usługi. I tak znaleźliśmy tę firmę renz/pl/ która to ma dość szeroki zakres działalności. Także myślę, że to dla nas będzie bardzo dobre rozwiązanie. Znacie może tę firmę bądź mieliście z nimi już styczność?

zdrowotna
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:59 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: zdrowotna »

Pomysłów na biznes to zapewne każdy jakiś tam swój ma. Ale najważniejsze to podejść do tego tematu z głową. Bo z tego co się orientuję to powinniśmy zainwestować w bardzo dobry system komputerowy. A tak się składa, że ta firma securitypartners/pl/uslugi/outsourcing-it/ jest w stanie zapewnić nam kompleksową obsługę komputerową. Dzięki nim będziemy mieli sprawne zaplecze informatyczne

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: nikitta »

Wiecie coś na temat sprzedawania na allegro? Zastanawiam się nad takim biznesem od jakiegoś czasu i chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Rozmawiałem o tym ze swoim znajomym i ten polecił mi tą stronę https://jaki-biznes.pl/jak-sprzedawac-w ... a-allegro/ . Z tego co widzę to faktycznie można tam znaleźć parę ciekawych informacji o tym jak więcej sprzedawać na allegro. Dajcie znać co o tym myślicie.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: Franczeska »

Zaczynając prowadzić własny biznes warto się też rozejrzeć za jakimś dobrym biurem rachunkowym. Z tego, co się orientuję, to takie profesjonalne usługi księgowe oferuje na przykład biuro rachunkowe europim/pl/ z Tarnowa ;) Jeśli jesteście z tych okolic, to warto skorzystać :)

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: patrycja7 »

Myślę, że w biznesie mogą Wam się też przydać maszyny i noże krążkowe od Mix Graf, tutaj macie do nich kontakt: mix-graf/pl/ . Jest to firma, która działa na rynku od 2000 roku. Ma bardzo duże doświadczenie w tego typu kwestiach.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: Danuta »

Zaczynacie prowadzić własne biznesy to korzystajcie z pomocy spejalistów. Samemu trudno ogarnąć wszystkie tematy. Zobaczcie tu isecure/pl/ Ta pomoc wydaje mi sie niezbędna. Przechowywanie danych osobowych zgodnie z przepisami RODO nie jest prostym zadaniem. Dlatego warto korzystać z doradztwa ekspertów. Sprawdźcie tą ofertę, a na pewno ułatwicie sobie życie, a prowadzenie biznesu będzie łatwiejsze.

oponka25
Posty: 33
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:49 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: oponka25 »

Oj pomysłów na biznes znajdzie się bardzo wiele. Ale wszystko tak na prawdę zależy od tego w jakim kierunku chcemy iść. Bo mój mąż i brat skończyli tę samą szkołę i dzięki temu chcą założyć firmę budowlaną ale związaną z budową tarasów i nie tylko. Tylko, że do tego niezbędne będą im deski tarasowe bardzo dobrej jakości. I tak zdobyli namiary na tę firmę woodgroup/pl/ która bez problemu dostarczy im deski do montażu takich tarasów i nie tylko

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: bodo »

A tutaj edoradca/pl/konkursy/szybka-sciezka-koronawirusy/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Można bowiem pozyskać wsparcie na opracowanie innowacyjnego rozwiązania między innymi w zakresie diagnostyki, terapii i prewencji w stanie zagrożenia epidemicznego. Warto bowiem zainteresować się tym tematem.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: violet »

Każdy przemyślany pomysł na biznes jest ważny, ale my musimy pamiętać, że przecież są odpowiednie rzeczy, które my musimy wyrobić, żeby po prostu to wszystko grało ze sobą. Czyli należy na przykład poprawiać stan linii produkcyjnej. To takie must have. Co wy na to, żeby nowe sprzęty takie jak maszyna do sortowania kupić? Byście się na to zdecydowali, czy nie za bardzo?


ODPOWIEDZ